Reklam

ATALAY, STK TEMSİLCİLERİYLE GÖRÜŞTÜ

ATALAY, STK TEMSİLCİLERİYLE GÖRÜŞTÜ
27 Mart 2019 - 22:00

Ak Parti Milletvekili Orhan Atalay, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Belediye Başkan adayı İlhan Gültekin ile birlikte ilçede faaliyet gösteren STK temsilcileriyle bir araya geldi.

Uygulamalı Otelin şark salonunda STK temsilcileriyle bir araya gelen Atalay, kısa bir konuşma yaptıktan sonra toplantı sohbet havasında geçti.

Atalay, sivil toplum bilinci gelişmeyen toplumlarda sorunların aşılmasında sıkıntılar yaşandığını belirterek, ilçemizde geniş katılımlı gönüllü bir şehir meclisi kurulması gerektiğini ve memlekete yapılması gerekli görülen işlerin sorun ve sıkıntıların burada tartışılarak kara bağlanılmasını toplum yararına olacağını siyasilerinde hem işlerini kolaylaştıracağını hem de ellerini güçlendireceğini söyledi.

Atalay, konuşmasında yerel seçimlere de değinerek Göle'nin muhalefete oy verecek lüksü olmaması gerektiğini, 2023 yılına kadar kendisinin Milletvekili, AK Partinin de iktidar olduğunu, bundan dolayı da yatırımların tamamlanması ve devamı için iyi kullanılması gerektiğini ve iktidardan yana tavır koyulması gerektiğini söyledi.

Sadece Göle’nin merkezine atılan asfaltın bile belediyenin kendi imkanları ile yapılmasının imkansız olduğunu kendi girişimleri ile projelerin hayat bulduğunu söyleyen Atalay, STK temsilcilerinden yerel seçimler kapsamında destek istedi. Genel olarak sohbet havasında geçen toplantı Belediye Başkan adayı İlhan Gültekin'in yaptığı kısa bir konuşmanın ardından son buldu.

Göle Haber Ömer Turan

Bu haber 1352 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Şahin
    1 yıl önce
    Bay Atalay sanki kendi cebinden gölete masraf ediyormuş iş yapıyormuş gibi hareket ediyor.Kimin malını kime mihnet ediyorsun bay Atalay.Işine gelmeyince 2 dakikada kendi arkadaşını satandan ne beklenir.Ilhan kardeş bak tekrar söylüyorum.seçimi kazanırsan sakın ipini Orhan Atalay ın eline verme.