Reklam

ATALAY: ŞEYTANIN BAYRAĞINA ASLA HAYAT HAKKI TANIMAYACAĞIZ

ATALAY: ŞEYTANIN BAYRAĞINA ASLA HAYAT HAKKI TANIMAYACAĞIZ
21 Kasım 2020 - 15:08
Son yıllarda Göle ilçesinde içme suyu sıkıntısının nedeni belli olmaya başladı. Göle İlçesinin içme suyu şebekesini besleyen ana borulara ağaç yerleştirilerek garip müdahalelerin olması Milletvekili Orhan Atalay ve Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin’in tepkisini çekti. Su borularına müdahale eden bir çetenin varlığından bahseden Atalay ve Gültekin, yaptıkları açıklamayla bu işe girişenleri sert bir dille kınadılar.

ATALAY: ÇETENİN YAPTIĞINI ŞEYTAN BİLE KISKANIYOR

Milletvekili Atalay: “Hakikatin ortaya çıkmak gibi değişmez bir yasası vardır. Konut sorunundan eğitime, altyapıdan sağlığa, spordan ısınmaya, ulaşımdan kültüre kadar bir dizi kalemde sıfırdan inşa ettiğimiz Göle’de kıtalar ötesinden karanlıkta çaldıkları kahpe ve korkak ıslıklarla insanların onur ve haysiyetlerini sakız gibi ağızlarına alabilecek kadar insanlıktan nasipsiz bir çete, iki yıldır sürdürdüğü ‘karakter operasyonu’ fayda sağlamayınca kudurup, şimdiye kadar benzeri görülmemiş bir ihanete ve alçaklığa tenezzülün resmini çizdiler. Aşağıdaki resimle ilgili de ne o çeteden ne de ‘kadrolu yorumcularından henüz bir ses duymadım. Belli ki, çeteliği bile beceremiyorlar. Ama Göle de bilir ki, her varlık yaratılışına uygun davranışlar sergiler; kimisi melekleri kıskandırırken kimisi de şeytanı. O çete ve efendileri şunu kesin olarak bilsinler ki, canımız tenimizde kaldığı sürece o tertemiz topraklarda şeytanın bayrağına asla hayat hakkı tanımayacağımıza dair ahdimiz vardır. Ahde vefa ise, bizim için dindir, imandır” dedi.

GÜLTEKİN: SU İÇENE YILAN BİLE DOKUNMAZ

Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin ise yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Kıymetli Gölel'li hemşerilerim üzülerek bu paylaşımı yapıyorum. İlçemiz su irsale hattında Okçu köyümüzün yayla yolu yakınında iki borunun birleşim noktasındaki kelepçe sökülerek boru çapında özenle hazırlanmış ağaç yerleştirilip kelepçe tekrar sıkılmış suyun ilçeye gelişi engellenmişti. Su deposuna uzun süre su gelmeyince ekibimiz üç gün bölgede çalıştı bu gün bu manzarayla karşılaştık. İlçe halkı susuz kalınca bir insan tatmin olabiliyorsa bu şahıs şizofren hasta bile olamaz. Buna yakışacak kelimi bulamıyorum. Şimdi soruyorum, bizim kültürümüzde geleneğimizde göreneğimizde su içene yılan dokunmaz deriz. Ancak bir adamın kanı bozuksa sütü de bozuktur. Bozuk sütte maya tutmaz. Bunun mayası da bozuktur. Bunu yapan için başka ne denebilir. Bu tip yaratıklar Göleli, Merdinikli asla olamazlar. Benim hemşerilerin yiğittir, merttir. Ondan dolayı Merdinik'lidir. Böyle bir paylaşımı yapmak zorunda kaldığım için hemşerilerimden özür diliyorum” dedi.
 
Bu haber 3461 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Şahin
  9 ay önce
  Diğer bir husus kendi kapısındaki kelp'i zincirlemeyi bilmeyen bazı ahmaklar, güç yetiremedikleri kişilerin arkasından, her türlü ya*** ve hile yi yaptıkları gibi, Bu şahıslar Gölenin kendi öz evlatlarının Ardahan da belirli bir makama gelmemesi için her türlü ya*** do***ı yapmışlardır. ipi başkasının elinde o***ın kırıntı ile yetinmesini bilmesi gerekir. Şeref Kılıç Gibi Gölenin değerli bir evladını Ardahan Üniversitesine rektör olmasını engelleyenler geçmişte de zafer Tahiroğlu hakkında sahte istihbarat raporları düzenleterek, her türlü pisliği yapmaktan geri kalmamışlardır. kendi gücü yetmediği için Ablasının oğlunu dahi pisliğe itmekten çekinmeyen, yedi sülalesine her türlü menfaati temin edenler, şeytanın bile vaz geçtiği ölüye küfür ettirecek kadar küçülen zavallı zatlar meydanı boş bulmuş, makam mevki sarhoşluğu ile kükremektedirler. Kaldı ki bu kinlerini Göle de bulunan kardeş çocuklarımıza kadar uzatmışlardır. Şimdi burada ben soruyorum Ahlaksız,onursuz Kim?
 • Şahin
  9 ay önce
  Göle kamuoyuna duyuru; Göle nin su boru hattına takoz takılarak suyun kesildiği haberini okuduktan sonra bir çift söz de bizim hakkımızdır. O kısımda kelepçe takıldığını ancak kelepçeyi takan ve yerini bilen personelin iyi araştırılması gerekir. Umarım başkan anlamıştır. Kaldı ki Ahlaktan, dürüstlükten, kul hakkından bahseden başkan İlhan ve vekil Atalayın açıklamalarını kendilerini aklama çabasıdır. Göle belediyesi Şahsımın hissedarı olduğu araziden hiçbir hak sahibine danışmadan haber vermeden, babalarının çiftliği gibi arazimizin yaklaşık 1 km den fazlasını kepçe ile eşmek sureti ile boru hattını döşeyerek arazimize kamulaştırmasız el atarak gasp etmişlerdir. Bizzat ilhan başkan ile görüştüğüm ve sorunun çözülmesini istediğim halde, başkan ipe un sermiş, her defasında şahsımı ve diğer hak sahiplerini oyalamıştır. Kısaca o su borusu, kul hakkı yenerek döşenmiştir. Şimdi ahlaktan namustan kanı bozukluktan bahsedenlerin hakkımızı yiyerek ne mal oldukları ortaya çıkmıştır.
 • Şahin
  9 ay önce
  Milletin tapulu arazisine izinsiz kamulastirmasiz el at. Boru döşe. Sonrada takoz koymuşlar diye iftira at .Bu isi yapan sen ve Orhan Atalay dır.