Reklam
Reklam

ATALAY, İŞÇİLERİN SORUNUNU ÇÖZÜYOR

ATALAY, İŞÇİLERİN SORUNUNU ÇÖZÜYOR
08 Aralık 2020 - 23:10
AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, İl Özel İdaresi tarafından işten çıkarılan 57 işçi için yoğun mesai harcıyor. 57 işçinin sorununu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ileten Milletvekili Atalay, konunun takipçisi olmaya devam ediyor.

İŞÇİLERİMİZ MÜSTERİH OLSUNLAR

Milletvekili Atalay: “Özel İdare işçilerimizle ilgili yetkililerimizle iki görüşme daha yaptım. Özeti: İşçilerimiz müsterih olsunlar, sorunları çözülecektir. Kendilerine teşekkür ederim. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret edip ilçe ve köyleriyle birlikte tüm Ardahan’ın katı atıklarını ve Katı Atık Depolama Merkezi’ne nakledecek nakliye aracı başta olmak üzere ilimizle ilgili diğer ihtiyaçlarımızı ilettim. Taleplerimize gösterdiği ilgi ve samimi duyarlılıktan dolayı Sn Bakanımıza teşekkür ederim” dedi.

ATALAY, SORUNU CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A İLETMİŞTİ

Tazminatsız olarak işten çıkarılan işçilerin hakkını her zaman savunduğunu açıklayan AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, “Özel İdare işçilerimiz müsterih olsunlar, başından beri, yani 2019 Haziran’ından beri haklarını savunuyorum, sonuna kadar da yanlarında olacağım. Bu mes’eleyi Parti Genel Sekreteri, Sosyal Politikalardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Grup Başkan Vekili ve nihayetinde Başdanışmanı aracılığıyla Sn Cumhurbaşkanımıza kadar ilettim. Takip ediyorum. Sorun kısa sürede çözülecektir” şeklinde açıklama yapmıştı.  
Bu haber 2344 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • kars şentürk
  7 ay önce
  vekilimize teşekkür ediyor saygılarımızı sunuyoruz emekçi kardeşlerimizin yanında olduğu için
 • Efendi
  7 ay önce
  Allah vekilimizden razı olsun herzaman garibanın mazlumun yanında Bir ardahanlı olarak hemşerisine sizin kadar sahip çıkan nadir insan var Herzaman destekçiniz takipçiniz olmaya devam edeceğim gurur duyuyorum sizinle herzaman da duyacağım Allah eksikliğinizi göstermesin.
 • mehmet avşar, hoçvan
  7 ay önce
  YA BIRAKSANA ALLAH AŞKINA, YAZIN ŞUNU BİR KENARA 6 AYI BULUR BU.