Reklam
Reklam

ATALAY'IN İŞİNİ ZORLAŞTIRIYORLAR!

ATALAY'IN İŞİNİ ZORLAŞTIRIYORLAR!
15 Nisan 2020 - 22:14

Ardahan’a yatırım getirmek için didinen AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’ın müjdeleri ve hayalleri, Ankara’da birileri tarafından ya engelleniyor ya da yapılmaması konusunda baskı uygulanıyor.

Gelecekte siyasi hesapları olanların Atalay’ı engellerken, en büyük darbeyi Ardahan’a vurduklarını düşünmüyorlar mı?

Ardahan’da yaklaşık bir yıldır yaprak kımıldamıyor. Kentte yaşanan kilitlenme, kurumlara ve çalışanlara da yansıyor. Ardahan Kamuoyu, bu kilitlenmeyi kimin ya da kimlerin organize ettiğini merak ediyor.

Yaşamları, keyifleri ve takıntıları sarayları aratmayan, lüks sefa içerisinde sürdürdükleri hayatlarında Ardahan’ın geleceği ile ilgili hiçbir projesi olmayanların Ardahan’ın 20 yılını çalanlar gibi yeni bir senaryoya hazırlandıklarını ve önümüzdeki aylarda ya da yıllarda bu oyunun beyaz perdede sahneleneceğini bildirmek istiyorum.

Ardahan’ın onca sorunu varken, birileri çıkıp küçük olaylarla kendini gündeme taşımaya çalışması tepkilere neden olmaktadır. Yeni Tip Koronavirüs Covid-19 salgını ile birlikte tüm ülkede olduğu gibi Ardahan’da da her taraf kapalı ve perişanlık diz boyu.

Özellikle ekin döneminin başladığı şu günlerde en büyük sıkıntıyı çiftçiler çekiyor. Covid-19 ve Şap salgını ile birlikte hayvanını satamayan, mazot, gübre ve tohum alamayan çiftçi kara kara düşünürken,  AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın başta olmak üzere, Milletvekili Atalay’ın Ardahan’ın Bitkisel Üretimin Geliştirilmesi programında yer alması için verdikleri mücadelenin sonuç vermediğini öğrenmiş bulunuyoruz.  

Atalay ve Aydın’ın girişimleri sonuç vermiyorsa, Ankara’da gizli bir el, Atalay’ın halk gözünde yıpranması için başlatılan bir derin hamledir…

Özkan Karakaya

Bu haber 2872 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Şahin
  6 ay önce
  Tüühhhh kendi sülalesine avantanin yolunu açamamış .kardeslerine ekecek beleş tohum temin edememiş.
 • Nilgün
  6 ay önce
  Zonguldak Akp Belediye Başkanı İse Tam Bir Beceriksiz Kabiliyetsiz, Bir Yardım Alamadı Büyüklerinden, Vali Derseniz Oda Aynı Tam Bir Beceriksiz, 3 Hafta Zonguldak' a Bilerek Yapıldı... Belediye Başkanı ve Valiyi İstifaya davet ediyoruz...
 • Göleli
  6 ay önce
  Bu yazdıkalarınıza inanan olurmu açaba