Reklam
Reklam

ATALAY DEVREYE GİRDİ, ANIL ERZURUM'A SEVK EDİLDİ

ATALAY DEVREYE GİRDİ, ANIL ERZURUM'A SEVK EDİLDİ
01 Ağustos 2020 - 17:07 - Güncelleme: 02 Ağustos 2020 - 14:06
Ardahan merkeze bağlı Taşlıdere (Pangis) Köyünde ikamet eden Çetin Özer’in (35) oğlu Anıl Özeri’n (6) rahatsızlanması sonucu Ardahan Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Evde ilaç içtiği öğrenilen Anıl Özer adlı küçük çocuğa Ardahan Devlet Hastanesinde yapılan tedavinin ardından Trabzon ya da Erzurum’a sevki istendi. Hava muhalefeti nedeniyle Ambulans helikopter kalkış yapamazken,  hasta normal ambulansla Erzurum’a sevki yapıldı.

AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’ın devreye girmesiyle Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesinde önce yer ayrıldı ve daha sonra Anıl Özer babası ile birlikte ambulansla Erzurum’a sevk edildi.

Konu hakkında görüşlerine başvurduğumuz Anıl Özer’in babası Çetin Özer ve kuzeni Sinan Avşar ise, kendilerine Milletvekili Orhan Atalay’ın yardımcı olduğunu, diğer kişileri tanımadığını ve kendileriyle iletişime geçmediğini söylediler.  Özer ve Avşar, “biz hastamızla mücadele ederken, birilerinin işi reklama dökmesini” kınıyoruz diyerek sert tepki gösterdiler.
 
Bu haber 2983 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Gafur Kartal
    9 ay önce
    Bizim ülkemizde sağlık, heleki acil sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde herhangi bir siyasetçiye ihtiyaç yoktur, sağlık görevlileri gerekeni yapar, birilerinin bundan nema***masi çok ayıp.