Reklam
Reklam

AREV, DEPREMZEDELERİN YANINDA

AREV, DEPREMZEDELERİN YANINDA
05 Kasım 2020 - 20:41 - Güncelleme: 05 Kasım 2020 - 20:55
Geçtiğimiz hafta cuma günü İzmir’de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremin yaraları sarılmaya çalışılırken, Ardahan Eğitim Vakfı, depremzedeler için stant kurdu, 3
gün boyunca yaklaşık 10 bin sıcak çorba dağıttı.


Genç İş insanı İlter Avşar Başkanlığında ki Ardahan Eğitim Vakfı (AREV), sosyal sorumluluk projeleri kapsamında başta eğitim olmak üzere bir çok toplumsal sorunlara neşter atıyor.

Ardahan’ı ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyada onurlandıran ve Ardahan adını kültürüyle ve başarısıyla tanıtan AREV Başkanı ve Yönetimi, yine alkışlanacak güzel bir etkinlik gerçekleştirdi. Geçtiğimiz hafta Cuma günü İzmir’de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki deprem ardından İzmir’e çıkarma yapan Ardahan Eğitim Vakfı heyeti, depremzedelere, kamu kurum ve kuruluş çalışanlarına sıcak çorba ikram etti. AREV’in bu duyarlı davranışı, başta İzmirli depremzedeler olmak üzere Polis, Asker, Kızılay, Afad ve UMKE çalışanlarının gönlünü aldı.

İzmir'de yaşanan depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar dileyen AREV Başkanı İlter Avşar, “En zor zamanda birbirimize daha çok sarılmalıyız. Deprem, ülkemizin bir gerçeğidir. Depreme karşı ulusal birlik, beraberlik ve dayanışma örnekleri sergilenerek kayıpları en aza indirebiliriz. Bu tür sıkıntılı ve acı günlerimizde büyük bir dayanışma örneği göstermemiz lazım. Birlik ve beraberlik içinde her şeyin üstesinden gelebiliriz. Ardahan Eğitim Vakfı olarak gücümüzün ölçüsünde her zaman halkımızın yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi.
 
Bu haber 1276 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları