Reklam
Reklam

ARDAHAN İYİ PARTİ'DEN İDDİALI ÇIKIŞ

İYİ Parti Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat İl, ilçe, Kadın Kolları ve parti üyeleriyle yemekli toplantıda bir araya geldi.

ARDAHAN İYİ PARTİ'DEN İDDİALI ÇIKIŞ
11 Mayıs 2022 - 20:25
İYİ Parti Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat, “Her geçen gün büyüyerek, çoğalarak katlanarak güçleniyoruz. Allah’ın izniyle seçimde partilerin hepsinin önüne geçerek birinci parti olacağız” dedi.

İYİ Partinin 2015 yılının sonunda büyük mücadeleler vererek kurulduğunu aktaran Başkan Polat, şunları söyledi; “Engelleri, zorlukları, baskıları, aşa, aşa geldik. Hiç kimseye boyun eğmedik, hiç kimseye eyvallah etmedik, hiç kimsenin tehditlerine pabuç bırakmadık. Genel Başkanımız Meral Akşener’in de dediği gibi, bizim davamız devlet davası, millet davası ve vatan davasıdır. O yüzden dimdik ayaktayız. Her geçen gün büyüyerek çoğalarak katlanarak güçleniyoruz. Allah’ın izniyle seçimde Türkiye Cumhuriyeti devletindeki, partilerin hepsinin önüne geçerek birinci parti olacağız. Hedefimiz budur, bu amaçla da elimizden geleni yapacağız."

ÇALIŞACAĞIZ, SAHADA OLACAĞIZ, BOŞ OTURMAK BİZE HARAMDIR

Genel Başkan Meral Akşener'in, koltuğunda hiçbir gün tam olarak oturmadığını, illeri ve ilçeleri ziyaret ettiğini açıklayan Polat; "Genel Başkanımız herkese ulaşmaya çalışıyor,  Ankara’da sivil toplum kuruluş örgütlerini kabul ediyor günün çoğunu iktidar olma mücadelesi vererek çalışıyor. Bu nedenle bizimde artık oturmamız haramdır. Lütfen herkes elinden gelen katkıyı sunsun bundan sonra boş durmak yok. Bizde elimizden gelen mücadeleyi vererek Ardahan’da partimizi birinci parti çıkarmamız lazım. Bundan emin olun ki o, yolda da ilerliyoruz. Biz esnaf ziyaretlerimizde gittiğimiz esnaflarda hiç kimse bize yok demedi ya da partimize üye oldu ya da sözünü verdi. Hiç bir esnafımızdan boş çıkmadık. Onun için bu sadece benim yapacağım bir iş değil hep beraber ekip mücadelesi vereceğiz.  Ekip olarak herkes bulunduğu ortamda İYİ Partiyi anlatacak, hükümet nasıl olacağımıza anlatacak, Hükümet olduktan sonra çözümlerimizin neler olacağını anlatacak ve partimize insanları davet ederek, gitgide çoğalacağız. Buraya gelen insanların tamamı fedakârlık için bu partiye katılmış ve cesaret göstermiş bu yüzden hepinizi kutluyor” ifadesini kullandı.
 
Reklam
Bu haber 766 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum