Reklam
Reklam

ARDAHAN İL DERNEĞİ'NİN KİTAP KAMPANYASI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

ARDAHAN İL DERNEĞİ'NİN KİTAP KAMPANYASI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
02 Ağustos 2022 - 15:02
Ardahan İl Derneği, “Okunmamış her kitap yenidir, kitaplarınızı köy okullarımızda ki öğrencilerle paylaşmak ister misiniz ve bir kitap bin çocuk, bir çocuk bin umut” temasıyla Ardahanlı köy çocukları için başlattığı kitap kapmayası amacına ulaştı ve yoğun ilgi gördü.

Merkezi İstanbul Kurtköy’de bulunan Ardahan İl Derneği Başkanı Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Deniz Aydemir, üye çalışmalarının yanı sıra başlatmış olduğu kitap kampanyası yoğun ilgi gördü. Deniz Aydemir Başkanlığında ki Ardahan İl Derneği, 4 Ağustos Perşembe günü Ardahan’a geliyor.

Ardahan ziyaretini gazetemize değerlendiren Başkan Aydemir: “Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edilmek üzere başlatmış olduğumuz kitap kampanyamıza bugüne kadar toplanan kitaplar, başta Bahçeşehir Koleji Kurtköy Kampüsü, Era Kolejleri ve Elma Koleji olmak üzere duyarlılık gösteren tüm hemşehri ve komşularımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Kitaplarımız 3 Ağustos günü yola çıkacak ve 4 Ağustos günü Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilecektir” dedi.


Bu haber 866 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum