ARDAHAN'DAN İMAMOĞLU'NA TAM DESTEK

ARDAHAN'DAN İMAMOĞLU'NA TAM DESTEK
07 Mayıs 2019 - 16:46

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından mazbatası elinden alınan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Ardahan’dan tam destek geldi.

Ardahan’da sosyal medyada birçok isim duruma tepki gösterirken, Avukat Müzeyyen Çiftçi Yolaçan yayımladığı mesajda, demokrasinin sekteye uğratıldığını, verilen kararın siyasi olduğunun altını çizdi.

Çiftçi Yolaçan şunları söyledi, “Değerli sayfa arkadaşlarım daha çok kişiye ulaşsın. Ulaşalım herkesin bu desteğe katkısı olsun. Ardahan’dan Demokrasi ve Adalete katkı sunmak amacıyla 23 Haziran da CHP’ye oy kullanmak isteyip İstanbul’da olamayacak, memleketinde olan bir öğrenciye İstanbul’a gidiş dönüş bileti alacağım. Benimle iletişim kurabilir. Ekrem İmamoğlu ile birlikte olma - destek olma zamanı, talep çok olursa otobüs organizasyonu bile yapılabilir” dedi.

Öte yandan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ömer Türkoğlu, eski İl Genel Meclis Üyesi Nejdet Kanbir ve birçok Ardahanlı Ekrem İmamoğlu’na destek mesajı yayınladılar.

Bu haber 2584 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Burak75
  2 yıl önce
  İH.Konar..Birincisi beylikdüzü belediye başkanının kıbrısla ilgili heykel yapmasının ne.gereği var..ikincisi madem yaptın makariosu yapmayıver..küsecekmiydi veyahut beylikdüzü bld başkanı bu heykeli yapmasa millet yaw sen nasıl yapmazsın mı diyecekti....ikinci olarak Annan p***ını herkes kabul etti de türkiye mi engelledi..referandumda kıbrıs halkı evet dedi ama rumlar hayır dediği için bu p*** uygu***madı..öyle bilgiç bilgiç yazıp burda millet bilmiyor sanmayın..kime oy verdiğiniz de kimseyi ilgilendirmiyor.paris,londra,berlin belediye başkanlarının isimlerini kimse bilmez ve umursamazken batı ülkelerinin bu imamoğlu hayranlığını bana ne ile açıklayacaksın..bu proje değil de nedir.lütfen ya kininizle değil aklınızla biraz düşünün artık..gerçekten vatan millet sevdalısı olsa hep beraber peşinden gidelim ama neresinden tutarsan tut proje kokan birini de bize savunma istersen..
 • Halilefendi
  2 yıl önce
  Ardahan = Müzeyyen Çiftçi öyle mi? Ben 77 göbekten Ardahan'lı bir insan olarak İmamoğlu projesine destek vermiyorum. İmamın oğlu tam bir ABD projesidir. Çok vız vız yapar ama bal yapmaz. Kökenleri de Pontus'a dayanır. Müzeyyen hanım kendi adına konuşsun.
 • Alican demirhan
  2 yıl önce
  Siz kimsiniz bütün Ardahanlı lar adina konusuyorsunuz size o yetkiyi kim verdi Ardahan lilar makaryosun heykelini dikenin pesindenmi gidecek Ardahan lilar vatansever dir yigittir kendi adiniza konuşun
 • iH.Konar
  2 yıl önce
  İmamoğlun'a destek vermeyebilirsiniz Bu sizin öz hakkınız.Tıpkı benim Yıldırıma oy vermeme hakkımın kutsal olduğu gibi.Eleştirebilirsinizde.Ancak ya*** söylemek iftira atmak ne derece bir günahtır hatırlatmak isterim.O anıtını umarım görmeden başkalarının ya***ları ile söylüyorsunuz.O anıtı görmüş olsa idiniz o anıtın bir denktaş heykeli olduğunu anlardınız.Arkasındaki rölyefte ise kıbrıs cumhuriyetinin kuruluşunda imza atıcılar var.içerisinde de makarios da var.fazıl küçükte var.Evet Ardahanlılar vatanseverdir.Ancak bir vatansevere hatırlatırım şu anda kıbrıs karasularında petrol a***ları pay pay ediliyorGöstermelik gemiler gezdilerek ülkemizin ve Kuzey Kıbrıs'ın ekonomik a***ları ta*** ediliyor .Buna da tepki gösterirsiniz umarım.Ayrıca anımsatayım Kıbrıs'ın kahramanı Denktaşı'ı kenara itip Annan p***ını destekleyenlerinde kimler olduğunu umarım hatırlarsınız.rn ülkemiz
 • Burak75
  2 yıl önce
  Size göre demokrasi,oy ça*** hırsızların yanında olmaksa altında araba var defol git istanbula müzeyyen hanım..herkesi kendiniz gibi hırsız sevici sanmayın..
 • Şahin
  2 yıl önce
  Size böyle bir izin vermedik.kendi adınıza konuşun bayan müzeyyen.
 • Şahin
  2 yıl önce
  Tüm Ardahanlılar adına konuşma hakkınız yok.size böyle bir izin vermedik bayan müzeyyen çiftçi yolaçan. Kendi adınıza konuşun.