Reklam

Ardahan'da otobüs kavgası

AK Parti’li Ardahan ve Çıldır Belediye başkanları arasında otobüs kavgası!

Ardahan'da otobüs kavgası
09 Mart 2017 - 16:15 - Güncelleme: 09 Mart 2017 - 16:19

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy ve İl Trafik Komsiyonu tarafından belirlenen alana aracını park ettirmeyen Çıldır Belediyesine ait Halk otobüsü krize ve kavgaya neden oldu.

Gazetemizin edindiği bilgilere göre, Başkan Köksoy ve Trafik Komisyonu, Çıldır Belediyesine ait halk otobüsün Şehirlerarası Otobüs terminaline park etmesi gerektiğini, yolcuların buradan alınıp bırakılması ve otobüsün terminale çekilmesi sonucu Çıldır Belediye Başkanını çileden çıkarttı.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine harekete geçen ve çok sinirlenen Çıldır Belediye Başkanı K. Yakup Azizioğlu, Ardahan Belediyesine giderek Belediye Başkanı Faruk Köksoy’un makamında tartışmaya başladığı ileri sürüldü.

MORKOÇ'TAN İMALI AÇIKLAMA

DSP Ardahan İl Başkanı Mustafa Morkoç, Çıldır Belediye Başkanı Yakup Azizioğlu’nun takındığı tavra sert tepki göstererek, “Azizoğlu’nun kural tanınamazlığının sebebi rantmıdır” diye sordu.

Bu haber 4014 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Volkan akbulak
    3 yıl önce
    Bu bir başlı başına kural tanımazlık zaten zaten şöför esnafı sürekli yakıt zamlarından dolayı para kazanamaz haldeyken çıldır belediyesi almış eski bir araba ruhsatı bile İstanbulda bir belediyeye ait kendi esnafıyla rakabet yapıyor her sabah 50 kişiyle tehlikeli bir şekilde geliyor yetmiyor ardahanda şehir içinde hastahaneye kadar dağıtıyor gıdendede toplayıp ğötürüyor buna dur denilmesi lazım devlet vatandaşyla rakabet yapmaz başkan bey