Reklam
Reklam

Ardahan'da Bayram denetimleri arttı

Ardahan'da Bayram denetimleri arttı
20 Temmuz 2021 - 22:54
Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla yoğunluk yaşanan yerlerde denetim yaptı. Otogarda ve araç yoğunluğunun olduğu bölgelerde araçları kontrol eden Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri, sürücülere emniyet kemeri takmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Ekipler, yolculardan da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında maske ve mesafe kuralına dikkat etmelerini istedi. Komiser Mehmet Gülten, denetimlerin bayram boyunca süreceğini belirterek, "Amacımız bayramı bayram tadında geçirmek. Bu nedenle vatandaşlarımızın ulaşacakları noktaya sağ salim yetişmeleri konusunda tedbirlerimizi en üst seviyede tutuyoruz" dedi.

Öte yandan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, 18.07.2021 günü 12:00-13:00 saatleri arasında Göle Uygulama noktasında Uygulama Personelleri, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ile birlikte Bayram süresince hırsızlık ve dolandırıcılık, Sahte Para, hayvan hırsızlığı, Kurban Bayramı'nda bayram tatili süresince dikkat edilmesi gerekenler, Trafikte Her Yıl Daha İyiye ve Kemerinle Yol Ver Hayata konulu toplamda 250 adet broşür dağıtımı ve bu konularla ilgili alabilecekleri önlemler hakkında vatandaşlara bilgilendirme yaptı. Ayrıca broşür ile beraberinde maske ve mesafe konularında uyarılarda bulunulmuş, vatandaşlarımızın bayramları kutlanmıştır.    Haber: Erdal Karakaya
Bu haber 1121 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum