Ardahan’da Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde ’Aile istikbalimizdir’ sloganıyla yürüyüş gerçekleştirildi.
Ülke genelinde olduğu gibi Ardahan’da da 15-21 mayıs aile haftası etkinlikleri çerçevesinde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından “Aile istikbalimizdir” sloganıyla yürüyüş gerçekleştirildi Milli Egemenlik Parkı’ndan başlayan yürüyüş, ardahan kalesi önünde son buldu.
ÇİĞDEM KOÇAK
![](https://www.ardahanhaber.com.tr/images/files/2024/05/664487f659ede.jpg)