Reklam
Reklam

Ardahan CHP topyekun Öğüt'ün yanında

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ardahan İl Örgütü, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında yapılacak olan “Referandumda Hayır” kampanyasına katılmak için Ankara’da!

Ardahan CHP topyekun Öğüt'ün yanında
04 Şubat 2017 - 22:11

Ardahan CHP heyeti, Ankara’da ayağının tozuyla CHP Ardahan 21.23 ve 24. Milletvekili Ensar Öğüt’ün misafiri oldu.

Ankara’da gerçekleşen yemekli toplantıda CHP heyeti, burada Öğüt'le gündeme ilişkin önemli görüşmeler gerçekleştirdiler.

Referandumda hayır kampanyası için Ankara’ya giden CHP Ardahan İl, Merkez ve İlçe örgütleri, Ardahan’ın sorunlarına duyarlılığıyla tanınan ve CHP tabanının hala milletvekili olarak gördüğü CHP Ardahan 21.23 ve 24. Milletvekili Ensar Öğüt’ün yanında yer alması Ardahan ve sorunlarından uzak şimdiki milletvekilinin şekerini yükselmesine neden olacak gibi gözüküyor.

Öğüt, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf ile birlikte, “CHP Ardahan İl Başkanı Yalçın Taştan, Merkez İlçe başkanı Kadir sinan Onay, Hanak İlçe Başkanı Katip Ayık, Çıldır ilçe Başkanı Nevzat Şirin, Merkez ilçe Başkanı Sinan Onay, Damal ilçe Başkanı Ali Çaylar, Göle ilçe Başkanı Tekin Aydın ve Posof İlçe Başkanı Erkan Ocak, Referandum Toplantısı için Ankara’dalar, ‘hayır’lara vesile olsun” ifadelerini kullandı.

İl örgütünün, mevcut Milletvekilinden önce topyekun Öğüt’e misafir olması, CHP Ardahan İl ve İlçe Örgütlerinin, mevcut Milletvekilini dikkate almadıkları yorumlarına neden oldu.

Bu haber 1901 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum