ARDAHAN BELEDİYESİ: TAM KAPANMADA 7/24 HİZMET VERİYOR

ARDAHAN BELEDİYESİ: TAM KAPANMADA 7/24 HİZMET VERİYOR
03 Mayıs 2021 - 14:22 - Güncelleme: 03 Mayıs 2021 - 14:40
Ardahan Belediyesi, Park ve bahçelerin bakımı, temizlik, çöp toplanması, yol bakım ve asfaltlama, sokak hayvanlarının yemlenmesi gibi çalışmalar devam ediyor.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir; 29 Nisan ile 17 Mayıs tarihleri arasında tam kapanma süresince Ardahan Belediyesi hizmetlerinin aksatılmadan yerine getirildiğini ve bunun için planlama yapıldığını kaydetti.

Ardahan Belediyesi olarak birçok işlemin internet üzerinden 7 gün 24 saat yerine getirildiğini hatırlatan Başkan Demir, “Park ve bahçelerin bakımı, temizlik, çöp toplanması, yol bakım ve asfaltlama, sokak hayvanlarının yemlenmesi gibi çalışmalarımız aksatılmadan devam ediyor. Ayrıca emlak, imar, plan ve proje, Ardahan Belediyesi iletişim servisi, Plan ve projelerin onayı e-belediye ile yapılabilecek. Emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam gibi ödemeler internet üzerinden yapılabilecek. Dolayısıyla evden çıkmadan bu hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Belediye hizmetlerimizde aksama olmayacaktır” değerlendirmesinde bulundu.

Kamu hizmetinin süreklilik arz etiğini ve bunun için gerekli plan ve programın yapıldığını ifade eden Başkan Demir, tam kapanma sürecinde Ardahan Belediyesi olarak 7/24 açık ve vatandaşın hizmetinde olacağını, zaruri ihtiyaç durumunda 0 478 211 30 52 nolu telefondan Belediyeye ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde "çok yüksek riskli iller" arasında yer alan Ardahan'da, temizlik ekipleri cadde ve sokaklarda yoğun çevre temizliği mesaisi yapıyor. Ardahan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, "tam kapanma" döneminde cadde ve sokaklarda yaşanan sessizliği fırsat bilerek yoğun temizlik çalışması yürütüyor.
 
Bu haber 1219 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • fatih
  7 ay önce
  su sorununu çözün lütfen ardahan ın her yeri doğal kaynak suyu dolu evlerde su akmıyor salgın ve ramazan ayında vatandaşın en temel ihtiyacı temiz sudur
 • Gamze İnci TÜRKOĞLU
  7 ay önce
  7 yi anladım da 24 ü anlamadım bir telefona bakmaktan aciz belediye :)) ALLAH İÇİN ŞU ÇUKURLARI KAPAYIN BAŞKA BİR ŞEY VALLAHİ İSTEMİYORUZ gazetecilere baskı yapıp YORUMLARI SİLDİRMEYİN kaçmıyor gözden