Reklam

ARDAHAN, ANKARA'DA TANITILACAK

ARDAHAN, ANKARA'DA TANITILACAK
10 Aralık 2019 - 14:48

Merkezi Ankara’da bulunan Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu, önümüzdeki yıl Mart ayının sonunda 1. Ardahan Tanıtım Günleri düzenleyecek.

Konu hakkında bir açıklama yapan Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ergüder Şimdi: “Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu olarak tüm il ilçe ve köy derneklerimiz ile birlikte 26- 27- 28 ve 29 Mart 2020 tarihlerinde Ankara Altınpark Fuar alanında Ardahan il ve ilçelerimizin 1. Tanıtım Günlerini yapacağı. Bunun için Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden gerekli izinleri aldık ve Ardahan yerelde Milletvekillerimiz, Valimiz, belediye başkanlarımız ve Ticaret Odası başkanımız ile STK’larla da görüşmelerimizi tamamladık.  Ankara’da yapacağımız Ardahan Tanıtım Günlerine destek olmak isteyen herkesin görüşünü almaya devam edeceğiz. Görüşlerini bildirmek isteyenlerin Federasyon yetkilileriyle irtibata geçip görüşlerini ve önerilerini bizimle paylaşmasını istiyoruz” dedi.

Bu haber 1048 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mavi
    6 ay önce
    Kars’a lojistik merkez kuruluyor ilk başta 500 sonra 2500 kişi ye iş sağ***acak bizde daha Ardahan’ı tanıtamadık vah memleketim vah