Reklam
Reklam

ARDAHAN AK PARTİ'DEN 243 KİŞİ İSTİFA ETTİ

ARDAHAN AK PARTİ'DEN 243 KİŞİ İSTİFA ETTİ
07 Ağustos 2020 - 19:33 - Güncelleme: 07 Ağustos 2020 - 20:40

Adalet ve Kalkınma Partisi Ardahan İl teşkilatından 243 kişi istifa etti. Hakan Aydın’ın il başkanı olduğu AK Parti Ardahan İl teşkilatı, önümüzdeki günlerde kongreye gitmesi bekleniyor. İl başkanlığı kongresi öncesi AK Parti’den 243 kişinin istifa etmesi akıllara, AK Parti’nin Hakan Aydın’la yola devam edip etmeyeceği sorusunu getirdi.

AK Parti İl Kongresi öncesi İnşaat Mühendisi Kaan Koç ve Ardahanlı esnaflardan Efsal Nalbant’ın ismi kamuoyunda tartışılmaya başlandı. Başkan Aydın’ı zorlu bir süreç beklerken, Aydın’ın kongrede aday  olması konusunda istekli olduğu, Genel Merkezin kendisi ile birlikte çalışmaması durumunda yakın çevresine bu karara saygı duyacağını açıklamış.
 

Bu haber 3396 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Yasin KAYIKÇI
  3 ay önce
  Partide menfaati o***lar ve hizmet etmeyip partiyi karalıyalar rant alamayanlar belediyenin 18.maddesine destek verenler istifa etmiştir tahminim. Çok geç kalınmış bir olay
 • HAKAN KISACA
  3 ay önce
  ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ SAYIN PROF.DR.MEHMET BİBERİ GETİRELİM SAYIN MİLLETVEKİLİMİZLE ARKADAŞLAR.BİRLİKTE ÇOK BÜYÜK HİZMETLER YAPARLAR.ARDAHAN KALKINIR.
 • HAKAN KISACA
  3 ay önce
  ÜNİVERSİTEDEKİ O KİŞİDE Mİ İSTİFA ETMİŞ
 • Halilefendi
  3 ay önce
  Trenden inenler bir daha bu trene binemezler ya istedikleri yapılmamıştır yada gerçek ak partili olamamışlar il başkanımızdan memnunuz bizimkisi bir aşk hikayesi bu sevda bitmez hedefimiz 2023 yeterki gönüller bir olsun.