Reklam
Reklam

ARDAHAN AK PARTİ, 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, İl Seçim İşleri İstişare toplantısını gerçekleştirmek için Ardahan’a geldi. Toplantıda kısa ve uzun vadede yapılacak faaliyetler ve hedefler değerlendirilirdi.

ARDAHAN AK PARTİ, 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR
21 Haziran 2022 - 18:00 - Güncelleme: 21 Haziran 2022 - 18:05
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Kaan Koç, Seçim İşleri Doğu Anadolu Bölgesi Koordinatörü Ahmet Özdemir, Kadın Kolları Genel Merkez Seçim İşleri Başkanı Havva Sibel Söylemez, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, 3 Kademe İl ve İlçe Seçim İşleri Başkanlarının katılımıyla yapılan toplantıda, sandık kurullarının önemi ve dikkat edilmesi gereken hususlar ele alındı.

Yavuz, burada yaptığı değerlendirmede, 2023 seçimlerine dair önemli hususlara değinerek, bu süreçte teşkilat mensuplarına büyük görev düştüğünü belirtti.

Ali İhsan Yavuz, şunları kaydetti: “Sandık milli iradenin yıkılmaz kalesidir' diyen Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çıktığımız bu kutlu davada elimizden geleni yapacağız. 2023 seçimleri atmosferine girerken, siz teşkilat mensuplarımıza çok büyük görevler düşüyor. Bunun bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz."

İl Başkanı Kaan Koç ise AK Parti Ardahan Teşkilatı olarak saha çalışmalarına durmaksızın devam ettiklerini belirterek, "Teşkilat demek aile demektir. Ailemizle birlikte Ardahan’da kapı, kapı dolaşıp hemşehrilerimizin gönüllerine girmeye gayret ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemiz 20 seneden bu yana her zorluğu nasıl atlattıysa Allah'ın izniyle aynı ve kararlı şekilde yoluna devam edecektir. Hiç kimsenin endişesi olmasın. İlk günkü aşkla hedefimiz 2023" dedi.

Basına kapalı yapılan istişare toplantısı yaklaşık 2 saat sürdü. Toplantı sonunda Başkan Kaan Koç, Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'a günün anısına Şeytan Kalesi’nin yer aldığı tabloyu hediye etti. 
Reklam
Bu haber 1462 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum