Reklam

Ardahan AÇI Özel Öğretim Kursu açıldı

Ardahan AÇI Özel Öğretim Kursu açıldı
04 Eylül 2019 - 18:45 - Güncelleme: 04 Eylül 2019 - 19:50

Yetiştirdiği on binlerce genci üniversiteli yaparak kısa sürede Türkiye genelinde bir marka olan Açı Özel Eğitim Kurumu,  Karagöl Mahallesi, Hamam Caddesi No: 41/2 Hansaray karşısında AÇI Özel Öğretim Kursunu hizmete açtı.

ÖN KAYITLAR BAŞLADI

Onlarca şubesi ve yüzlerce eğitim kurumuna verdiği yayın desteği ile önemli bir noktaya gelen, gençlerin geleceğe umutla bakmalarına yardımcı olan, sınavlara hazırlık kurslarıyla çok sayıda öğrencinin Türkiye’nin önemli okullarına yerleşmesini sağlayan AÇI Özel Öğretim Kursu,  Ardahanlı gençlerle buluşarak ön kayıtlara başladı.

ALANINDA LİDER KADRO

27 yıllık birikimimiz, deneyimli kadromuz ve zengin yayın desteğimizle okul ve dershane eğitimini birleştirerek kolej standartlarında hizmet anlayışını benimsiyoruz diyen Ardahan Açı Özel Öğretim Kursu Müdürü Yasemin Arslan Şit,  “8-10-12 kişilik kabin sınıflarda birebir eğitim sunacağız. Eksik ve anlaşılmayan konuların giderilmesi için alanında uzman kadrolarımızın yardımıyla, Açı kaynaklarıyla doğru planlama yöntemlerini kullanarak başarıyı yakalayacağız” dedi.

AÇI, BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİYOR

Sınıfları tıka basa doldurmayarak 8-10-12 kişilik kabin sınıflarda, aynı zamanda erişilebilir, nitelikli, bilimsel ve insan odaklı bir eğitim anlayışıyla tüm öğrencilere hizmet sunmayı hedefliyoruz diyen Arslan Şit, eksik kalan ve anlaşılmayan konuları özenle hazırlanan ve tamamı özgün sorulardan oluşan kaliteli yayınlarla giderileceğini ve öğrencilerin bakış açısını değiştireceklerini söyledi.

DOĞRU PLANLAMA

Dershanelerin kapatılması ve dönüşüm sürecinden sonra kolej eğitim kalitesini dikkate aldıklarını açıklayan Ardahan Açı Özel Öğretim Kursu Müdürü Yasemin Arslan Şit, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ardahan’da Özel Eğitim Kursumuzla okul müfredatına uygun çağdaş bir hizmet veriyoruz. Özel öğretim kursu ve etüt merkezi hizmetlerimiz faaliyete başladı. Açı ismine ve kalitesine uygun, öğretmen kadrosu, binası ve eğitim anlayışı ile kurduğumuz tecrübeli ekiplerimiz büyük başarılara imza atacaklardır. Ardahan’ın her yerinden veli ve öğrencilerimiz gönül rahatlığıyla “Açı” ismini tercih edebilirler. Açı Eğitim Kurumları olarak makul ücret politikasıyla, velilerin sorun yaşamayacakları bir sistem sunuyoruz.

AÇI KAYNAKLARI

Kaliteli yayın desteği ve ‘AÇI’ adının güvenilirliği çatısı altında hizmet vermeye başladık. Açı ismine ve kalitesine uygun, öğretmen kadrosu, binası ve eğitim anlayışıyla yeni ekipler bu çatı altında buluştu. Zengin yayın yelpazemizle öğrencilerin eğitim ve sınav maratonuna ışık tutmayı hedefliyoruz. Branşında uzman hocaların hazırladığı eğitim programları, internet tabanlı rehberlik ve ölçme değerlendirme sistemleri, eksik kalan ve anlaşılmayan konular özenle hazırlanan ve tamamı özgün sorulardan oluşan kaliteli yayınlarımızla gideriyoruz. Her sene çıkarmış olduğumuz birincilerimizle de bu emeğimizin meyvesini toplamak bizi ayrıca gururlandırıyor. Amacımız aynı şekilde tüm öğrencilerimizin en iyi okullara yerleşmesini sağlamaktır.”

Bu haber 3602 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • yasin KAYIKÇI
  10 ay önce
  Hayırlı olsun eğitime katkı sağlamak, Kalkınmada büyük öncülük inşallah daha da güzel olur
 • LATİFŞAH ŞİT
  10 ay önce
  Tüm öğrencilerimizi ve velilerimizi bekliyoruz.Ardahan ve Türkiye ye hayırlı olsun.
Günün Başlıkları