Reklam

ARDAFED ve ESOB Başkanları gazetemizi ziyaret etti

Merkezi İstanbul’ da bulunan ve geçtiğimiz Kasım ayında ilk kez düzenlenen “1. Ardahan Tanıtım Günleri”ni düzenleyerek Ardahan’ı başta İstanbul’da olmak üzere tüm ülkede ve dünyada bir kez daha tanınmasında katkı sunan Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Gazeteci Fakir Yılmaz Ardahan’ da.

ARDAFED ve ESOB Başkanları gazetemizi ziyaret etti
04 Ocak 2018 - 22:03

Aynı zamanda gazeteci olan meslektaşımızın başkanlığını yaptığı ARDAFED Genel Başkanı Fakir Yılmaz gazetemizi ziyaret ederek çalışmaları hakkında gazeteci Özkan Karakaya’ ya, Bülent Kılıç’ a ve Mehmet Avşar’ a bilgi verdi.

Yılmaz, bundan sonraki çalışmaların 23 Şubat Ardahan’ın kurtuluşu yıl dönümünü etkinliklerine katkı sunmak olduğunu söyledi.

Belediye ve Valilik izin vermesi ve paydaş olması halinde 23 Şubat’ ı Ardahan’da kutlamayı düşündüklerini belirten Yılmaz, bu gerçekleşmediği takdirde yine İstanbul’da dev bir organizasyonla Ardahan’ı İstanbul’ a taşımayı düşündüklerini belirtti.

ESOB SEÇİMİDE KONUŞULDU

Gazetemizde günlük olarak yazıları yayınlanan gazeteci Fakir Yılmaz’ın ziyareti esnasında büromuza gelen diğer bir konukta ESOB Başkanı İskender Yılan’dı.

Gazeteci, ARDAFED Başkanı Fakir Yılmaz ile 13 Ocak’ ta yapılması planlanan Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimini konuşan Yılan, yeniden aday olduğu ESOB Başkanlığı süresince gerek ARDAFED’ le gerekse Valilik, Belediye, ATSO ve diğer tüm kurumlarla işbirliği içinde olduklarını ve bu kentin esnafıyla, yaşayanlarıyla mutlu bir kent olması çabası içinde olduklarını belirtti.

Seçim çalışmalarına esnafları ziyaret ederek devam ettiğini belirten ESOB Başkanı ve Başkan adayı İskender Yılan, esnafı bir esnaf olarak temsil etmenin gururu ile yol aldıklarını ve esnafın sorunlarını kendi sorunları olarak bildiklerini belirtti.

700’ ün üzerinde esnafın üyesi olduğu ESOB’ u en iyi şekilde temsil etme mücadelesi içinde olduklarını belirten Başkan Yılan, “birlik beraberliğin kardeşliğin en güzel örneklerinin yaşandığı bu kentte hizmet vermek her Ardahanlıyım diyenin boynun borcudur” diyerek gazetecilerin birleşerek yayın hayatlarının devam etmesinin güzel bir örnek olduğunu söyledi.

Bu haber 1134 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kadir yılan
    2 yıl önce
    Sen secimlemi geldiğini sanıyonki yeniden aday olduğunu acıklıyon sayın yı*** bi nasıl başkan oldun onu bi anlatsan