Reklam

ANTEP CAFE RESTORAN HİZMETE GİRDİ

ANTEP CAFE RESTORAN HİZMETE GİRDİ
09 Mayıs 2019 - 00:05

Ardahan’da Antep tatlısının yanında leziz yemekleriyle ön plana çıkan Antep Pasta ve Cafe Restoranı hizmete girdi.  Restoranda Antep tatlısının yanı sıra Antep sofrasının zengin yemek çeşidi müşterilerin damak tadına sunuluyor.

Kongre Caddesi üzerinde yer alan Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası’nın zemin katında, yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Antep Tatlıcısının açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Belediye Başkan Vekili Kemal Aktaş, ATSO Başkanı Çetin Demirci, SGK İl Müdürü Aziz Boz, KOSGEB İl Müdürü Ramazan Sivri ve yetkililer katıldı. Yapılan duaların ardından işletmenin açılış kurdelesi kesildi. Açılış münasebetiyle müşterilere tatlı ikram edildi.

TATLININ YANINDA LEZİZ YEMEKLER..

Ünlü Antep tatlısını Ardahanlı müşterilerin damak tadına sunan Antep Tatlıcısı’nın işletmecisi İbrahim Ethem Karcı, yeni yerinde ayrıca Ardahanlılara pasta, cafe ve restoran hizmeti de verecek.

Pastane, kadayıf ve tatlı işi yapan 8 işyerinin bulunduğu Ardahan’da sadece tatlı üzerine iş yapan Antep Tatlıcısı, daha geniş ve ferah mekânda bu sefer hizmet sektörünü genişletti. Menüsüne birbirinden lezzetli yemekler katan Antep Tatlıcısı, Ardahanlıların uğrak mekânları arasında yerini aldı.

Ardahan’a tatlıyı sevdirerek tatlıcılık anlamında kente yeni bir ivme kazandırdığını ve hedefine ulaştığını ifade eden , “Pasta, cafe ve restoran olarak müşterilerimize yeni konseptle hizmet veriyoruz. Zengin yemek çeşitlerimizle Ardahan halkının hizmetindeyiz” dedi.

Bu haber 3671 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Ahmet Soylu
  1 yıl önce
  Ardahan doğunun en sevilen ili olmaya aday.İnsanları misafirperver , sakin bir şehir.Çıldır gölü , balığı , et yemekleri . Türkiyenin en uzak ve en soğuk ili ama , insanlarının dostluğu muhabbeti o kadar sıcak ve yakın bir memleket yapıyor.Hayırlı olsun.
 • NESE ÖZDEMRİ
  1 yıl önce
  HAYIRLI OLSUN ARDAHAN ÇOK GUZEL BIR MEKAN
 • Ahmet Nuri saatci
  1 yıl önce
  Ardahan’a hayırlı olsun