Reklam

ANAP LİDERİ İBRAHİM ÇELEBİ ARDAHAN'A GELİYOR

ANAP LİDERİ İBRAHİM ÇELEBİ ARDAHAN'A GELİYOR
29 Temmuz 2021 - 20:15 - Güncelleme: 29 Temmuz 2021 - 20:22
AKTAŞ: ARI GİBİ ÇALIŞIP, YANDAŞI DEĞİL VATANDAŞI ZENGİN ETMEYE GELİYORUZ

Anavatan Partisi Ardahan’da 1. İl Kongresini parti binasında gerçekleştirdi. Genel Başkan İbrahim Çelebi, liderliğinde 81 ilde kongrelerini yapmak için harekete geçen ANAP, Ardahan’ının da içinde bulunduğu 69 ilde kongrelerini gerçekleştirerek yapılacak olan bir erken genel seçimlere katılma hakkını da kazanmış oldu.

ANAP GENEL BAŞKANI İBRAHİM ÇELEBİ ARDAHAN’DA

Kongrenin ardından 30 Temmuz Cuma günü Ardahan’a gelecek olan Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Ardahan temaslarında ilk ziyaretini Anavatan Partisi Ardahan İl Başkanlığı’na yapacak. Başkan Çelebi daha sonra Ardahan Belediye Başkanlığını ve Ardahan Valiliğini ziyaret edecek. Esnaf ziyaretlerinde de bulunacak olan Çelebi, Cuma namazının ardından saat 13.30´da Dursun Akçam Kültür Evi’nde Anavatan Partisi İl Başkanlığının düzenleyeceği toplantıya katılacak.

HAKAN AKTAŞ, GÜVEN TAZELEDİ

Anavatan Partisi Ardahan 1. İl kongresinde delegelerin oylarıyla yeniden başkan seçilen Hakan Aktaş, parti çalışmaları hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu.

Kongrenin ardından Genel Başkanları İbrahim Çelebi’nin yarın Ardahan’ı ziyaret edip, halkla buluşacağını söyleyen Aktaş, “Partimizin kurucu lideri rahmetli genel başkanımız Turgut Özal’ın bizlere çizdiği, Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyet seviyesine ülkemizi kavuşturmak için çıktığımız bu kutlu yolda, Ardahan’ımızda il kongremizi yaptık. 3 ilçede teşkilatlarımızı kurarak, seçim çalışmalarına başladık. Genel Başkanımız İbrahim Çelebi, yarın (30 Temmuz 2021 Cuma günü) partimizin genel merkez yöneticileriyle birlikte ilimize gelerek burada halkımız ile buluşacak. 13:30’da Dursun Akçam Kültür Evinde halkla ve partililerimizle bir araya gelecek genel başkanımızla buluşmaya tüm Ardahan halkını davet ediyorum” dedi.

YANDAŞI DEĞİL, VATANDAŞI ZENGİN EDECEĞİZ

Aktaş, açıklamasının devamında şunları aktardı; “ Daha fazla demokrasi, daha fazla özgürlük ve çocuklarımıza huzurlu bir ülke bırakmak için, Kurucu Genel Başkanımız Rahmetli Turgut Özal’ın yolundan yeniden Büyük Türkiye hedefi ile ilk seçimlerde halkımızın onayını alarak, ülkemizi liyakatli insanlar ile birlikte yöneteceğiz. Şefkatli bir devlet yönetimi ile, yandaşa değil vatandaşa hizmet edeceğiz. Yandaşı değil vatandaşı zengin edeceğiz. Üretime dayalı bir ekonomi için liyakatli insanların işbaşına gelmesi lazım. Geçmişte nasıl başardık ise bugünde aynı başarıyı göstereceğiz. Anavatan Partisi ülkede her kesimin partisi olacak. Çünkü bizler, Halka hizmeti, Hakka hizmet olarak görüyoruz” açıklamalarında bulundu.
 
Bu haber 1212 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum