Reklam

ANAP, ARDAHAN'DA RESMEN KURULDU

ANAP, ARDAHAN'DA RESMEN KURULDU
10 Ocak 2020 - 12:40

Türkiye’de yeniden aktif siyasete dönen Anvatan Partisi, Ardahan İl ve Merkez İlçe teşkilatını kurarak çalışmalarına başladı.

Genel Başkanlığını İbrahim Çelebi’nin yaptığı Anavatan Partisi Ardahan İl Başkanlığına Hakan Aktaş atanırken, Başkan vekilliğine Erbay Emen ve İl Sekreterliğine ise Soner Baş atandı.

Karagöl Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi Üç Ortaklar İş Merkezi 2. Katında parti binasının açılışında konuşan İl Başkanı Hakan Aktaş, “Ardahan’da Anavatan Partisi resmen kurulmuştur. Halkımıza ve Ardahan’ımıza hayırlı olsun, inşallah el birliği ile daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum ve halkımızın da desteklerini bekliyoruz. Merkez ilçe ve il teşkilatımızı kurduk ilçelerde bütün üyelerimiz hazır onlarında biran önce kurulması tamamlanarak faaliyetlerimiz tamamıyla hazır olacak” dedi.

 Türkiye’nin köklü partilerinden olan ve 1983 yılında Merhum Turgut Özal tarafından kurulmuş olan Anavatan Partisi (ANAP), 1983'ten 1991'e kadar aralıksız olarak tek başına iktidarda kalmış, 1996 ile 2002 yılları arasında da çeşitli koalisyon hükümetlerinin içinde yer almıştır diyen Başkan Aktaş: “Anavatan Partisi, yenilenmiş kadroları ile ülkemizi yarınlara hazırlamak adına eksik kalan bütün projeleri hayata geçirmek ve daha çok halka eğilerek güzel hizmetler üretmek için 60 ilde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayarak seçime girmek hakkı kazanmış ve seçimlere her an için hazırdır. Ardahan’da tanına ve sevilen isimlerin başında gelen Erbay Emen Başkanımızla birlikte bu görevi sürdüreceğiz. Sayın Emen, Genel başkanımızla sürekli irtibat halinde olup, kendisiyle Ardahan’da güzel hizmetler üreteceğiz. Teşkilatımızda genç ve heyecanlı isimleri görmek bizi son derece mutlu etmiştir. Biz yola çıktığımız arkadaşlarımızla mutluyuz ve heyecanlıyız” ifadesini kullandı.

Ardahan için bilgi ve tecrübelerini paylaşmak adına yola çıktığını belirten başkan Aktaş, sözlerin şöyle sürdürdü: “Sloganımız her görüşte olan vatandaşlarımızın birleşerek bir bütün olup hareket etmesidir. Ardahan doğumluyum çok küçük yaşlarda Ankara’ya yerleştik, şuanda Ankara’da ticari faaliyetle uğraşıyorum.  Teknik anlamda firmalarımızın başındayım. Amacım Ardahan’da teknik olarak bilgilerimizi becerilerimizi halkımızla birleştirip bir noktaya gelmek için projelerimiz var. Bu projelerimizi harekete geçirmek için tüm bireylerin el birliği yaparak sahip çıkmasıyla mümkün olur. Projelerin sadece sözle veya vaat olarak kalmaması gerekiyor. Gençlere yönelik bir çok net ve somut proje imkanı sunacağız. Uzaktan robotik kodlama eğitimi ile Ankara’dan anlaştığımız bir kurum ile beraber buradaki gençlerimize çeşitli projeler sunacağız. Ardahan insanı zekidir, teknik noktaya da son derece hakimdir.  Bu projeler gençlik ve esnafımız için çok faydalı olacaktır.  Coğrafi İşaret ve kooperatifleşme birinci önceliğimiz olacaktır.”

Bu haber 1908 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Coşkun TOPÇU
  5 ay önce
  Coşkun TOPÇUrnAnavatan partisi ardahan il başkanı başta olmak üzere tüm halkımıza hayırlı olsun sayın hakan aktaş kardeşim ticari hayatında gösterdiğin başarını yakından takip ettiğim için diyorumki aynı başarıyı siyasette göstererek ardahan-ı olması gereken noktaya taşırsın şimdiden başarılar diliyorum yolum ızin açık olsun selamlar ve sevgilerimle
 • Coşkun TOPÇU
  5 ay önce
  Coşkun TOPÇUrnAnavatan partisi ardahan il başkanı başta olmak üzere tüm halkımıza hayırlı olsun sayın hakan aktaş kardeşim ticari hayatında gösterdiğin başarını yakından takip ettiğim için diyorumki aynı başarıyı siyasette göstererek ardahan-ı olması gereken noktaya taşırsın şimdiden başarılar diliyorum yolum ızin açık olsun selamlar ve sevgilerimle
 • Imkan balcı
  6 ay önce
  Anavatan partisi ardahan il başkanı başta olmak üzere tüm halkımıza hayırlı olsun sayın hakan aktaş kardeşim ticari hayatında gösterdiğin başarını yakından takip ettiğim için diyorumki aynı başarıyı siyasette göstererek ardahan-ı olması gereken noktaya taşırsın şimdiden başarılar diliyorum yolum ızin açık olsun selamlar ve sevgilerimle
Günün Başlıkları