Reklam

ALİ BABACAN, POSOF'TAN MESAJ VERECEK

ALİ BABACAN, POSOF'TAN MESAJ VERECEK
08 Haziran 2021 - 09:44 - Güncelleme: 08 Haziran 2021 - 10:05
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA), Genel Başkanı Ali Babacan gelecek hafta Ardahan'da olacak. Babacan'ın kente yapacağı ilk ziyaret olma özelliği taşıyan iki günlük programının detayları netleşti.

Katılımcı ve çoğulcu demokrasi'den adil hukuk düzenine, kültür-sanat'tan dış politikaya dek toplumun tüm alanlarına dair hazırladığı kapsamlı programla 9 Mart 2020’de Ali Babacan liderliğinde kurulan Deva Partisi, deneyimli ve yetkin isimlerle 81 ilde siyaset arenasına yeni bir soluk getirdi.

Daha önce geçtiğimiz Aralık ayı başında Ardahan'a gelmeyi planlayan Genel başkan Ali Babacan, koronavirüs nedeniyle programını ileri bir tarihe ertelemişti. Deva Partisi Ardahan il yönetiminden bugün bir açıklama geldi. Buna göre, pandemi sürecinde yaşanan son dönemlerdeki olumlu gelişmelerin ardından Ali Babacan'ın 15 ve 16 Haziran'da Ardahan'a geleceği belirtildi.

Babacan'ın iki günlük ziyaretinin ilk durağı kongresi yapılacak olan Posof ilçesi olacak. Sonrasında sırasıyla Hanak ve Damal'da esnaf ziyaretlerinde bulunacak olan Genel başkan, aynı günün akşamı Ardahan'a geçerek STK'larla bir araya gelecek. Ali Babacan son olarak ildeki basın mensuplarıyla yapacağı kahvaltı ve esnaf görüşmeleriyle Ardahan temaslarını tamamlamış olacak.
Haber: Özgür Evliyaoğlu- Ardahan Haber

Bu haber 1500 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum