Reklam
Reklam

ALİ BABACAN KURMAYLARIYLA ARDAHAN'DA

ALİ BABACAN KURMAYLARIYLA ARDAHAN'DA
13 Haziran 2021 - 13:38
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, kurmaylarıyla Ardahan’a geliyor.

ARDAHAN TARİHİ BİR GÜN YAŞAYACAK

Teşkilat Başkanı Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Genel Başkan Yardımcısı Medeni Yılmaz, Babacan’ın Ekonomi Kurmaylarından biri olan Birol Aydemir, deva Partisi Ankara İl Başkanı Ali Güven ve Ankara İli Kurucular Kurulu Üyesi ve İl Başkan Yardımcısı hemşerimiz İş insanı Eşref Dağ ile birlikte Parti üyeleri Babacan’a eşlik edecekler. 

Katılımcı ve çoğulcu Demokrasiden adil hukuk düzenine, kültür-sanattan dış politikaya dek toplumun tüm alanlarına dair hazırladığı kapsamlı programla 9 Mart 2020’de Ali Babacan liderliğinde kurulan Deva Partisi, deneyimli ve yetkin isimlerle 81 ilde siyaset arenasına yeni bir soluk getirdi..

Babacan'ın iki günlük ziyaretinin ilk durağı kongresi yapılacak olan Posof ilçesi olacak. Sonrasında sırasıyla Hanak ve Damal'da esnaf ziyaretlerinde bulunacak olan Genel başkan, aynı günün akşamı Ardahan'a geçerek STK'larla bir araya gelecek. Ali Babacan son olarak ildeki basın mensuplarıyla yapacağı kahvaltı ve esnaf görüşmeleriyle Ardahan temaslarını tamamlamış olacak.

İlk Kongrenin Ardahan’da yapıldığı Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan pandemi nedeniyle Ardahan Parti Kongresine katılamamıştı. 15 Haziran’da Posof İlçe Kongresi’ne katılmak için Ardahan’a gelecek olan Babacan, Ardahan’da önemli ziyaretlerde bulunacak.

EŞREF DAĞ DA ARDAHAN’A GELİYOR

Beraberinde Ardahan’la ilişkisini hiç bir zaman kesmeyen, Ardahanlılara her zaman kapısı açık, hemşerimiz İş İnsanı Göleli Eşref Dağ’da 15 Haziran Salı günü Ardahan’a gelerek Genel Başkan Ali Babacan’la Deva Posof İlçe Kongresine katılacak. 9 Mart 2020’de Ali Babacan liderliğinde kurulan Deva Partisi, deneyimli ve yetkin isimlerle 81 ilde siyaset arenasına yeni bir soluk getirdi.

BAŞKAN CANDAR YILMAZ’DAN KONGREYE DAVET

Demokrasi ve Atılım Partisi Ardahan İl Başkanı Candar Yılmaz, kongre ile ilgili yaptığı açıklamasında, “Deva Partisi olarak tüm ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarını tamamladık. Posof 1. Olağan İlçe Kongremize Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan katılacak. Kongre dolayısıyla ilimize teşrif edecek Genel Başkanımız halkımızla birlikte olup onların dilek, problemlerini dinleyecek ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirecektir. Daha sonra kongre salonuna hareket edecek olan Genel Başkanımız, şehrimiz ve ülkemizin temel sorunları hakkında önemli açıklamalarda bulunacaktır.  Tüm il ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte başlattığımız iktidar yürüyüşümüze destek ve şahit olmak üzere, 15 Haziran Salı günü yapacağımız Posof 1. Posof Olağan ilçe Kongremize tüm Ardahanlı hemşerilerimizi davet etmekten büyük kıvanç duyuyoruz” dedi.
Bu haber 1346 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum