Reklam

AK Parti'nin gizli kahramanı Muhsin Koca mı?

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimlerinde Ardahan’dan 27. Dönem Milletvekili aday adayı olan iş adamı Muhsin Koca, aday gösterilmediği halde partisinin milletvekili adaylarına destek vermek için Ardahan'a gelmiş ve seçim çalışmalarına katılmıştı.

AK Parti'nin gizli kahramanı Muhsin Koca mı?
26 Haziran 2018 - 15:30

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimlerinde Ardahan’dan 27. Dönem Milletvekili aday adayı olan iş adamı Muhsin Koca, aday gösterilmediği halde partisinin milletvekili adaylarına destek vermek için ekibiyle birlikte Ardahan’a gelmiş ve seçim çalışmalarına katılmıştı.

Muhsin Koca, bir ayağı Ankara Kahraman Kazan’da diğer ayağı Ardahan’da Ak Parti’nin Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a ve patisinin milletvekili adaylarına destek vermek için yoğun bir şekilde çalışmalara katıldı.

Ak Parti’nin özellikle Çıldır ilçesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Milletvekili adaylarının birinci parti olmasına 27. Dönem Ak Parti Ardahan Milletvekili aday adayı iş adamı Muhsin Koca’nın büyük katkı sunduğu görüldü.

Mütevazi kişiliğiyle tanınan ve Ak Parti camiasında sevilen bir isim olan Muhsin Koca, yoğun programları arasında Milletvekili adayı gösterilmediği halde Milletvekili adayı gibi çalışması, partisine destek vermesi Ak Parti camiasının da dikkatini çekti.

Ak Parti’nin Ardahan’da seçim startı verdiği tarihte de Ardahan’a gelerek partisine destek olan Koca, seçime iki gün kala yine Ardahan’a gelerek Çıldır’da seçmenlerle buluştu ve milletvekili adaylarının yanı sıra parti teşkilatlarıyla partisine destek istedi.

Muhsin Koca’nın istemine kayıtsız kalmayan Çıldırlılar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüzde 51.90’la 2 Bin 901 oy verirken, Milletvekili seçiminde ise yüzde 41.90’la 2 Bin 350 alarak Ak Parti’yi Çıldır’da birinci parti yapmasının mutluluğunu yaşadı.

Bu haber 4496 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum