Reklam
Reklam

AK PARTİ'DE KONGREYE DOĞRU

AK PARTİ'DE KONGREYE DOĞRU
02 Eylül 2019 - 13:42

AK Parti Ardahan İl başkanlığı önümüzdeki ay kongreye gidiyor. Mevcut Başkan Hakan Aydın’ın yeniden İl Başkanlığa aday olacağı kongre öncesi, Genel Merkez düzeyinde ziyaretlerini sürdürüyor. Döneminde yapılan seçimlerde çıtayı yukarı çıkaran Hakan Aydın ve ekibi, vatandaşla iç içe olmasının yanında, Ardahan sorunlarına yönelik duyarlı olmasıyla da tanınıyor.

Ardahan’da kurumlar arası diyalog ve işbirliğinin önemini bilen Başkan Aydın, alçak gönüllü olması nedeniyle kamuoyu tarafından sevilen il başkanı olarak tanınıyor. AK Parti Ardahan İl başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten Aydın’ın karşısına adayların çıkmaması dikkatlerden kaçmazken, geçmişte partiye emek veren ve çeşitli görevlerde bulunan partilileri sık sık ziyaret ederek tecrübelerinde istifade ediyor.

18 Yıllık AK Parti tarihinde ilk defa partiye hizmet binası kazandırmak için inşaat çalışması başlatan Başkan Aydın, önümüzdeki aylarda modern binada hizmet verecek.  

Ardahan AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın, parti toplantısına katılmak üzere gittiği Ankara’da, Çıldır İlçe Başkanı Yusuf Yılmaz ile birlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti. Soylu’nun özel olarak ilgilendiği ve makamında kabul ettiği Aydın ve Yılmaz, Ardahan’ın genel siyasi gündemi ve Ardahan’ın geleceğine yönelik Bakan Soylu ile istişarede bulundular. Ziyarette Soylu ve başkanların samimi pozları, yaklaşan kongre öncesi İl Başkanı Aydın ve Çıldır İlçe Başkanı Yılmaz’ın yeniden genel merkez tarafından aday gösterileceği şeklinde yorumlandı. Cumhurbaşkanı Danışmanı Serkan Taranoğlu ile de külliyede bir araya gelen Aydın ve Yılmaz, partinin yeni yol haritası hakkında istişarelerde bulundular.

Bu haber 1789 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Ak geçlik gole
  1 yıl önce
  Hakan baskan cok başarılı genc dinamik toplumda karsiligi o*** bir insan ardahan-ı kaybetmesinin tek sebebi genel merkezin aday dayatması oldu.chp ye gün doğdu.
 • GERÇEK AK PARTİLİ
  1 yıl önce
  HAKAN İŞ YAP İŞ
 • Bende ardahanlı
  1 yıl önce
  Pardon da ne yapmasını bekliyordunuz. Kaldırımları düzeltip çöplerimi toplayacak tı?