AK Parti milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi. AK Parti'de 7 Haziran seçimleri listesinden 312 milletvekili yeniden aday gösterildi. Listeye göre Ali Babacan ve Cemil Çiçek Ankara 1. bölgeden aday gösterildi.
İşte isimleri açıklanan ilk adaylar:
İŞTE AK PARTİ'NİN 1 KASIM LİSTESİ ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY2 YUNUS BAYDAR
ADANA 1 - ÖMER ÇELİK
2 - NECDET ÜNÜVAR
3 - FATMA GÜLDEMET SARI
4 - TALİP KÜÇÜKCAN
5 - MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
6 - TAMER DAĞLI
7 - MEHMET SAĞLAM
8 - AHMET ZENBİLCİ
9 - MÜBERRA KARA
10 - HASAN HÜSEYİN KUŞCU
11 - HASAN BERZAN TOPRAK
12 - ZEKERİYE YILDIZOĞLU
13 - MEHMET AKİF DOSTBİL
14 - İBRAHİM DÖLEK ADIYAMAN 1 - AHMET AYDIN
2 - ADNAN BOYNUKARA
3 - İBRAHİM HALİL FIRAT
4 - SALİH FIRAT
5 - YAKUP TAŞ AFYONKARAHİSAR 1 - VEYSEL EROĞLU
2 - ALİ ÖZKAYA
3 - HATİCE DUDU ÖZKAL
4 - MEHMET KOCA
5 - CENGİZ SAĞLAM AĞRI 1 - CESİM GÖKÇE
2 - İSMAİL OĞUR
3 - ERHAN TENEKECİ
4 - ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR AMASYA 1 - MEHMET NACİ BOSTANCI
2 - HALUK İPEK
3 - AVNİ ERDEMİR ANKARA -1 1 - ALİ BABACAN
2 - YALÇIN AKDOĞAN
3 - AHMET GÜNDOĞDU
4 - ALİ İHSAN ARSLAN
5 - JÜLİDE SARIEROĞLU
6 - MURAT ALPARSLAN
7 - ERTAN AYDIN
8 - FATİH ŞAHİN
9 - TÜLAY SELAMOĞLU
10 - BARIŞ AYDIN
11 - ERCAN KINACI
12 - FAHRİ USTA
13 - DEVLET ŞANKAZAN
14 - MEHTAP TORUNTAY
15 - HÜSEYİN ULUSAL
16 - HAYRİ ÇAĞIR
17 - EMİRE BALKAN
18 - MEHMET ALİ CANLI ANKARA-2 1 - CEMİL ÇİÇEK
2 - YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
3 - EMRULLAH İŞLER
4 - AHMET İYİMAYA
5 - LÜTFİYE SELVA ÇAM
6 - VEDAT BİLGİN 1/10
7 - AYDIN ÜNAL
8 - NEVZAT CEYLAN
9 - AYHAN YILMAZ
10 - MAHMUT SAMİ MALLI
11 - AHMET BABA
12 - MURAT YILDIRIM
13 - NESLİHAN CENK
14 - MEHMET AKİF KALAYCI ANTALYA 1 - MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
2 - MUSTAFA KÖSE
3 - HÜSEYİN SAMANİ
4 - GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ
5 - SENA NUR ÇELİK
6 - İBRAHİM AYDIN
7 - ATAY USLU
8 - İBRAHİM TÜRKİŞ
9 - IŞILAY IŞILDAR CAN
10 - HAKKI BEŞKAZALI
11 - ERCAN MEKTEPLİOĞLU
12 - İZZET YILMAZ
13 - MURTAZA TAMYÜREK
14 - MUSTAFA AKDENİZ ARTVİN 1 - İSRAFİL KIŞLA
2 - HAYRETTİN GÜLBİN AYDIN 1 - MEHMET ERDEM
2 - ABDURRAHMAN ÖZ
3 - MUSTAFA SAVAŞ
4 - ERSİN ESENLİK
5 - METİN YAVUZ
6 - HİLMİ YILDIRIM
7 - HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER BALIKESİR 1 - MAHMUT POYRAZLI
2 - SEMA KIRCI
3 - ALİ AYDINLIOĞLU
4 - KASIM BOSTAN
5 - MUSTAFA CANBEY
6 - EMİN MEHMET KARATAN
7 - HASAN DEMİRASLAN
8 - HASAN ŞAFAK BİLECİK 1 - HALİL ELDEMİR
2 - RAMAZAN KURTULMUŞ BİNGÖL 1 - CEVDET YILMAZ
2 - ENVER FEHMİOĞLU
3 - YUSUF COŞKUN BİTLİS 1 - VEDAT DEMİRÖZ
2 - MEHMET ZEKİ PEKER
3 - AHMET ÇELİK BOLU 1 - ALİ ERCOŞKUN
2 - FEHMİ KÜPÇÜ
3 - FATİH METİN BURDUR 1 - BAYRAM ÖZÇELİK
2 - REŞAT PETEK
3 - KAMİL ÖZCAN BURSA 1 - MEHMET MÜEZZİNOĞLU
2 - EFKAN ALA
3 - EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10
4 - CEMALETTİN KANİ TORUN
5 - HÜSEYİN ŞAHİN
6 - İSMAİL AYDIN
7 - ZEKERİYA BİRKAN
8 - HAKAN ÇAVUŞOĞLU
9 - BENNUR KARABURUN
10 - MUHAMMET MÜFİT AYDIN
11 - OSMAN MESTEN
12 - MUSTAFA ESGİN
13 - AHMET KILIÇ
14 - CENNET CANKILIÇ
15 - HARUN AKIN
16 - BÜLENT BÜKE
17 - MURAT ÇAKIR
18 - DİNÇER AKYEL ÇANAKKALE 1 - BÜLENT TURAN
2 - AYHAN GİDER
3 - JÜLİDE İSKENDEROĞLU
4 - MEHMET ÖZKURNAZ ÇANKIRI 1 - MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
2 - HÜSEYİN FİLİZ ÇORUM 1 - SALİM USLU
2 - AHMET SAMİ CEYLAN
3 - LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT
4 - BEKİR HORUZ DENİZLİ 1 - NİHAT ZEYBEKCİ
2 - SEMA RAMAZANOĞLU
3 - ŞAHİN TİN
4 - CAHİT ÖZKAN
5 - OSMAN YÜCELİŞ
6 - EMİN OKKAYA
7 - MUHAMMED BEKİR EGE DİYARBAKIR 1 - MEHMET GALİP ENSARİOĞLU
2 - EBUBEKİR BAL
3 - YUNUS MEMİŞ
4 - BERAN ÇELİK
5 - TAHSİN ARSLAN
6 - NETİCE ARSLAN
7 - ŞAFAK YONTÜRK
8 - ALAATTİN PARLAK
9 - MEHMET FATİH KAYHAN
10 - AZİZ ALPER BİTEN
11 - NEŞET ÖZDEN EDİRNE 1 - RAFET SEZEN
2 - MUSTAFA MERCAN
3 - FAHRETTİN SAVCI ELAZIĞ 1 - TAHİR ÖZTÜRK
2 - METİN BULUT
3 - ÖMER SERDAR
4 - EJDER AÇIKKAPI ERZİNCAN 1 - SEBAHATTİN KARAKELLE
2 - SERKAN BAYRAM ERZURUM 1 - RECEP AKDAĞ
2 - MUSTAFA ILICALI
3 - ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
4 - İBRAHİM AYDEMİR 3/10
5 - ORHAN DELİGÖZ
6 - AHMET YAPTIRMIŞ ESKİŞEHİR 1 - NABİ AVCI
2 - HARUN KARACAN
3 - EMİNE NUR GÜNAY
4 - YETKİN TETİK
5 - ALİ DEMİREL
6 - YILMAZ ALTIN GAZİANTEP 1 - MEHMET ŞİMŞEK
2 - ABDULHAMİT GÜL
3 - AHMET UZER
4 - ŞAMİL TAYYAR
5 - CANAN CANDEMİR ÇELİK
6 - ABDULLAH NEJAT KOÇER
7 - ABDULKADİR YÜKSEL
8 - MEHMET ERDOĞAN
9 - ALİ ŞAHİN
10 - FİKRET MURAT TURAL
11 - MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER
12 - SELAMİ YETKİNŞEKERCİ GİRESUN 1 - NURETTİN CANİKLİ
2 - CEMAL ÖZTÜRK
3 - SABRİ ÖZTÜRK
4 - ADEM TATLI GÜMÜŞHANE 1 - HACI OSMAN AKGÜL
2 - CİHAN PEKTAŞ HAKKARİ 1 - AHMET BUDAK
2 - EMRULLAH GÜR
3 - ABDULMECİT TARHAN HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL
2 ORHAN KARASAYAR
3 MEHMET ÖNTÜRK
4 FEVZİ ŞANVERDİ
5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ
7 İBRAHİM NACİ YAPAR
8 MEHMET HACIOĞLU
9 CANAN KAHRAMAN
10 AHMET DEMİRTAŞ ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
2 SAİT YÜCE
3 HAYDAR KEMAL KURT
4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN
2 YILMAZ TEZCAN
3 ALİ CUMHUR TAŞKIN
4 HACI ÖZKAN
5 ZEYNEP GÜL YILMAZ
6 ALPASLAN GÜRGENÇ
7 HALİT ÇORTUL
8 TANER BOZ
9 NAFİZ DENİZ
10 KORAL PARÇA
11 ADEM ALİ KESKİN İSTANBUL-1 1 - İSMAİL KAHRAMAN
2 - MUSTAFA ATAŞ 4/10
3 - MİHRİMAH BELMA SATIR
4 - EROL KAYA
5 - AHMET BERAT ÇONKAR
6 - BERAT ALBAYRAK
7 - İSMET UÇMA
8 - METİN KÜLÜNK
9 - RAVZA KAVAKCI KAN
10 - AZMİ EKİNCİ
11 - OSMAN BOYRAZ
12 HASAN TURAN
13 HASAN SERT
14 MEHMET ALİ PULCU
15 HURŞİT YILDIRIM
16 HULUSİ ŞENTÜRK
17 ORHAN BİRDAL
18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ
19 HAKKI ŞANLI
20 ERDAL YILMAZ
21 AYŞE KARTAL
22 MUSTAFA DEMİRAL
23 MUSTAFA ÖZMEN
24 HACER AKTÜRK
25 ALİM ERDEMİR
26 COŞKUN KOÇ
27 HASAN EKMEN
28 AYSER SOY
29 MUHAMMET ALİ KUMRU
30 MEHMET HÜSREV
31 RAMAZAN BULUM İSTANBUL-2 1 HAYATİ YAZICI
2 VOLKAN BOZKIR
3 BURHAN KUZU
4 AYŞE NUR BAHÇEKAPILI
5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA
6 EKREM ERDEM
7 AZİZ BABUŞCU
8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA
9 ŞİRİN ÜNAL
10 FATMA BENLİ
11 HÜSEYİN BÜRGE
12 HAYDAR ALİ YILDIZ
13 AHMET HAMDİ ÇAMLI
14 MARKAR ESEYAN
15 OKTAY SARAL
16 CEMAL VANLIOĞLU
17 AYŞEGÜL ESRA ATİK
18 PERİHAN TOĞAY
19 EROL ADAYILMAZ
20 YAVUZ DEĞİRMENCİ
21 GÜLVER ERDEM
22 MEHMET AKİF KÖSE
23 ÖMER FARUK AYDEMİR
24 BUĞRA BABUR
25 MAHMUT BAYAT
26 EMRE ETE İSTANBUL-3 1 MEHMET MEHDİ EKER 5/10
İSTANBUL-3 2 MUSTAFA ŞENTOP
İSTANBUL-3 3 MEHMET DOĞAN KUBAT
İSTANBUL-3 4 SERAP YAŞAR
İSTANBUL-3 5 FEYZULLAH KIYIKLIK
İSTANBUL-3 6 MEHMET MUŞ
İSTANBUL-3 7 NUREDDİN NEBATİ
İSTANBUL-3 8 MEHMET METİNER
İSTANBUL-3 9 HARUN KARACA
İSTANBUL-3 10 TÜLAY KAYNARCA
İSTANBUL-3 11 MUSTAFA YENEROĞLU
İSTANBUL-3 12 ERKAN KANDEMİR
İSTANBUL-3 13 HALİS DALKILIÇ
İSTANBUL-3 14 MÜRTEZA ZENGİN
İSTANBUL-3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU
İSTANBUL-3 16 ABDULLAH BAŞCI
İSTANBUL-3 17 YUNUS ERGÜNE
İSTANBUL-3 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE
İSTANBUL-3 19 AHMET AYDIN
İSTANBUL-3 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK
İSTANBUL-3 21 ABDULLAH SADIKSOY
İSTANBUL-3 22 MÜZEMMİL HEVADPAL
İSTANBUL-3 23 RESUL KURT
İSTANBUL-3 24 YEŞİL AYTULUM TURUT
İSTANBUL-3 25 ZEKİYE ÇAPAN
İSTANBUL-3 26 MURAT ÇELİK
İSTANBUL-3 27 MEMET EMİN ERTEKİN
İSTANBUL-3 28 HASENE ÇAPAR
İSTANBUL-3 29 HAŞİM TAŞKIRAN
İSTANBUL-3 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU
İSTANBUL-3 31 HÜSEYİN KOYUNCU
İZMİR-1 1BİNALİ YILDIRIM
İZMİR-1 2 MAHMUT ATİLLA KAYA
İZMİR-1 3 HÜSEYİN KOCABIYIK
İZMİR-1 4 NECİP KALKAN
İZMİR-1 5 CEMAL BEKLE
İZMİR-1 6AYŞE ENGÜR
İZMİR-1 7 FEVZİ BAYRAM
İZMİR-1 8 MAKSUT KARAOSMAN
İZMİR-1 9 MEHMET İLKBAHAR
İZMİR-1 10 GÜRBÜZ AKBULUT
İZMİR-1 11 ZERRİN KARA
İZMİR-1 12 AHMET EROĞLU
İZMİR-1 13 ENES UZUNLAR
İZMİR-2 1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR
İZMİR-2 2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN
İZMİR-2 3 HAMZA DAĞ
İZMİR-2 4 KEREM ALİ SÜREKLİ
İZMİR-2 5 NESRİN ULEMA
İZMİR-2 6 TANSU KAYA
İZMİR-2 7BİLAL KIRKPINAR
İZMİR-2 8ALİ SEDAT ŞENBAŞ
İZMİR-2 9 MELTEM ERGİN
İZMİR-2 10 VEYSEL GÜLDOĞAN
İZMİR-2 11 EMİN SEFA KAYACAN
İZMİR-2 12 HALE YILDIZ
İZMİR-2 13 CEMAL BAHÇIVAN 6/10
KARS 1 AHMET ARSLAN
KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY
KARS 3 SUAT ÖGEL
KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ
KASTAMONU 2 METİN ÇELİK
KASTAMONU 3 MURAT DEMİR
KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ
KAYSERİ 2 TANER YILDIZ
KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ
KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER
KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS
KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL
KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU
KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN
KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP
KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ
KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL
KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY
KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA
KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN
KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK
KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU
KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN
KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER
KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ
KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR
KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN
KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN
KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN
KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY
KOCAELİ 11 ŞENER İNCE
KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU
KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU
KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN
KONYA 4 AHMET SORGUN
KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ
KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ
KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA
KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU
KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI
KONYA 10 HALİL ETYEMEZ
KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR
KONYA 12 ÖMER ÜNAL
KONYA 13 MUSTAFA EFE
KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN
KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI
KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU
KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL
KÜTAHYA 4 AHMET TAN
MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK
MALATYA 2 TAHA ÖZHAN
MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN
MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR
MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ
MALATYA 6 UFUK ÖNALAN
MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10
MANİSA 2 RECAİ BERBER
MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR
MANİSA 4 MURAT BAYBATUR
MANİSA 5 İSMAİL BİLEN
MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP
MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU
MANİSA 8 OZAN ERDEM
MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM
KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL
KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK
KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU
KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ
KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK
KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL
KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ
KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL
MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU
MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ
MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK
MARDİN 4 ABDULLAH ERİN
MARDİN 5 VEYSİ KAYA
MARDİN 6 AHMET KAYA
MUĞLA 1 HASAN ÖZYER
MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK
MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER
MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI
MUĞLA 5 MEHMET TİRE
MUĞLA 6 İSMAİL
MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK
MUŞ 2 ABDULSELAM ER
MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR
NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ
NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK
NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER
NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU
NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN
NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ
ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ
ORDU 2 OKTAY ÇANAK
ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU
ORDU 4 ERGÜN TAŞCI
ORDU 5 MEHMET KARA
RİZE 1 HASAN KARAL
RİZE 2 HİKMET AYAR
RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK
SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN
SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ
SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN
SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ
SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU
SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU
SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU
SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN
SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN
SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10
SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT
SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI
SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU
SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL
SAMSUN 9 ADEM TUNCER
SİİRT 1 YASİN AKTAY
SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ
SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN
SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ
SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK
SİVAS 1 İSMET YILMAZ
SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN
SİVAS 3 SELİM DURSUN
SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK
SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ
TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL
TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN
TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN
TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ
TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ
TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN
TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR
TOKAT 2 ZEYİD ASLAN
TOKAT 3 CELİL GÖÇER
TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT
TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN
TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU
TRABZON 2 MUHAMMET BALTA
TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU
TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR
TRABZON 5 SALİH CORA
TRABZON 6 ERGİN AYDIN
TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ
TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK
ŞANLIURFA 1 FARUK ÇELİK
ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR
ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN
ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA
ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ
ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK
ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ
ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR
ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN
ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN
ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY
ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN
UŞAK 1 MEHMET ALTAY
UŞAK 2 ALİM TUNÇ
UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN
VAN 1 BEŞİR ATALAY
VAN 2 BURHAN KAYATÜRK
VAN 3 VAHDETTİN İNCE
VAN 4 FATİH ÇİFTCİ
VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU
VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ
VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10
VAN 8 FERMAN YILDIRIM
YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ
YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL
YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL
YOZGAT 4 YUSUF BAŞER
ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR
ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU
ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR
ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK
ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI
AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ
AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU
AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ
BAYBURT 1 NACİ AĞBAL
BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU
KARAMAN 1 RECEP KONUK
KARAMAN 2 RECEP ŞEKER
KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN
KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK
KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR
BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ
BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR
BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK
BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ
ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR
ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR
ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN
ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI
BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ
BARTIN 2 AHMET BENSİZ
IĞDIR 1 NURETTİN ARAS
IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ
YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL
YALOVA 2 İLKER KARBUZ
KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN
KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL
KİLİS 1REŞİT POLAT
KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER
OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL
OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU
OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞKUN
OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET
DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ
DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN
DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR