Reklam

ADSYB'DE DÜĞÜM 18 EYLÜL'DE ÇÖZÜLECEK

ADSYB'DE DÜĞÜM 18 EYLÜL'DE ÇÖZÜLECEK
14 Eylül 2021 - 12:16 - Güncelleme: 14 Eylül 2021 - 12:33
Hayvancılık alanında bölgenin en önemli STK yapılanması olan Ardahan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, 18 Eylül 2021 Cumartesi Günü kongreye gidiyor.

Tarım ve hayvancılık alanında deneyimli bir ekiple yola çıkan Saim Karakoç Başkanlığında ki yeni yönetim, kongre öncesi verdiği birlik ve beraberlik mesajı ile ADSYB üyelerinden tam not aldı.

ADSYB Üyelerinin değişim istediği ve 'yeter artık' diyeceği kongrenin 18 Eylül 2021 Cumartesi Günü 80.Yıl Cumhuriyet Şehir Stadyumunda çoğunluğu sağlayarak yeni yönetime yetki vereceği gözlenirken, 4. Kez üyelerden yetki isteyen mevcut Başkan Yunus Baydar’la Saim Karakoç yarışacak.

KAMUOYU ARAŞTIRMALARI ‘SAİM KARAKOÇ’ DİYOR

Gazetemizin Ardahan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyeleri ile yapmış olduğu görüşmelerde, ADSYB’ye taze kan taşıyacak ve hayvancılık alanında güçlü bir ekiple yola çıkıp ortaya koyduğu önemli projeler nedeniyle Saim Karakoç’a şans vermek istiyor.

Kamuoyu desteğinin yanı sıra, ADSYB üyelerinin ve kanaat önderlerinin tam desteğini alan Saim Karakoç ve Hakan Kaçar, 18 Eylül 2021 Cumartesi günü tüm ADSYB üyelerini kongreye davet ederken, mevcut Başkan Yunus Baydar ise kongrenin bir hafta daha ertelenmesini istiyor.
 
Bu haber 1014 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum