Reklam
Reklam

ABDULLAH ÇEKİM'DEN ARDAHAN'A ÖRNEK PROJE

ABDULLAH ÇEKİM'DEN ARDAHAN'A ÖRNEK PROJE
01 Ekim 2020 - 17:44
Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan’a demir ithal eden Çekim İnşaat’ın sahibi iş insanı Abdullah Çekim, Kaptanpaşa Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi İl Tarım Müdürlüğünün arkasında 2 bloktan oluşan 56 daire ve 4 adet işyerinin inşaatına başladı.

Ardahan’da ilk olması beklenen sitede kapalı otopark, yeşil alan ve çocuk parkı bulunurken, önümüzdeki yıl teslim edeceği dairelerde güvenlik, bekçi kulübesi ve sığınakta yer alıyor. Çekim İnşaat’ın yaptığı sitede 5+1,4+1,3+1,2+1 ve 1+1 daireler yer alıyor. Çarşı merkezine yakın olan Çekim İnşaat, Askeri bölgenin kalkmasıyla Ardahan’ın en güzel yeri olacak.

Proje hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Abdullah Çekin, Ardahan’a yeni projeler kazandırmak için kolları sıvadığını, önümüzdeki yıllarda da villa projelerine ağırlık vereceğini söyledi.

Ardahan’ın ihtiyaç duyduğu özel sektör yatırımlarına yöneleceklerini belirten Çekim, “Demir ithalatı üzerine çalışıyoruz. Ardahan’a da demir veriyoruz. Bir vesile ile buraya yolumuz düştü ve Ardahan’ı sevmeye başladım. Memleketimizin her tarafı güzel ancak, Ardahan stratejik konumu ve Karadeniz’e açılan yapısı ile gelecek vaat ediyor. Ardahan’a örnek bir proje kazandırıyoruz, inşaat konusunda A’dan Z’ye her malzemeyi birinci sınıf kullanıyoruz. Bir blok tamamlandı, ikinci blokta yükseliyor. Ardahan’da inşaat sektörüne biz iz bırakacağız. İnşaatımız planlı ve programlı bir şekilde devam ediyor. Ev almak isteyen vatandaşlarımız önce inşaatımızı ziyaret etsinler daha sonra karar versinler” dedi.
 
Bu haber 10558 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • cafer gündaş
  6 ay önce
  askeriye gelir kapı sıydı ardahanın
 • Yasin KAYIKÇI
  7 ay önce
  Hayırlı uğurlu olsun birde Fiat yazsanız en azından haksız rekabetin önüne geçmiş olursunuz insanlar neyi alacağını bilsin peşinat ne banka ne veriyor bunlar çok önemli resimde güzel görünüyor