Reklam
Reklam

81 RENK TÜRKİYE FUARI

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesindeki 81 Renk Türkiye Fuarı ile tüm şehirlerimiz bir araya geliyor ve oluşturduğumuz eşsiz ahenk gün yüzüne çıkıyor.

81 RENK TÜRKİYE FUARI
03 Mayıs 2021 - 17:29
81 RENK TÜRKİYE FUARI, 81 ilimizin her birini ayrı ayrı ama aynı zamanda kültürüyle, tarihiyle, turizmiyle, yöresel lezzetleriyle, güneşiyle, deniziyle, doğasıyla, farklılıklarıyla aynı anda ve eşit imkanlarla tanıtarak, ülke turizmimizi 12 ay canlı tutabilmek, şehirlerimizin markalaşabilmesini sağlamak, fuarı ziyaret edecek acenteler ile her ilimize önceden planlanmış B2B görüşme imkanı sağlayacak bir platform sunuyor.

Tanıtım çalışmalarımızla ülke içinde gündeme oturacak, yurt dışında da geniş yankı bulacak olan fuarımız;  Yurtiçinden; Turizm işletmeleri, Tur Operatörleri, Seyahat Acentaları, Resmi kurum ve kuruluşlar, Diplomatik temsilciler, Etkinlik organizatörleri, Akademik kurum ve kuruluşlar, Turizm medyasını
 
Yurtdışından; Yeni destinasyonlar arayan yabancı turistler, Davetli tur operatörleri, Davetli
Seyahat acenteleri, Davetli medya kuruluşları, editörleri ve turizm yazarlarını bir araya getirecektir.
 
08-11 Temmuz 2021’de İstanbul Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde, hep birlikte ne kadar renkli ne kadar çeşitli ve ne kadar güçlü olduğumuzu tüm dünyaya kanıtlıyoruz. 81 Renk Türkiye Fuarı öncesi heyet, Ardahan Valisi Hüseyin Öner’i ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundular.
 
Bu haber 1719 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum