Reklam

10. GÜNDE KILIÇDAROĞLU İLE YÜRÜYÜŞTE

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Ankara’dan İstanbul’a  ‘Adalet Yürüyüşü’ne’ CHP Ardahan 22. 23 ve 24 Milletvekili Ensar Öğüt de katıldı.

10. GÜNDE KILIÇDAROĞLU İLE YÜRÜYÜŞTE
25 Haziran 2017 - 14:06

Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınlayan Öğüt, Türkiye’de bugün adalet arayanların bu ruhla yürüdüklerini söyledi.

Türkiye’de haksızlıkların diz boyu olduğunu ifade eden Öğüt,

“Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan zamanlardır. Bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun kutlanmalı. Bugün hiç birimizin ne hakkı, ne özgürlüğü ne de eşitliği var. Adalet yok. Her gün bir yurttaşımız haksızlıklarla karşı karşıya kalabilir. Bunun için adalet arıyoruz. Hukukun, demokrasinin olmadığı yerde yaşam hakkı da yoktur. Bu bayram dayanışmayı çoğaltalım. Bayramları, bayram gibi kutlayabilmek için adaletsizliklere, haksızlıklara, hukuksuzluklara karşı sesimizi daha çok yükseltelim.Mübarek Ramazan Bayramını kutlar; tüm İslam alemine ve insanlığa barış, huzur, mutluluk, hoşgörü getirmesini temenni eder, nice güzel bayramlar dilerim” dedi.

Bu haber 1121 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum