Reklam
Zeka Oyunlarında Göle birinci oldu

Zeka Oyunlarında Göle birinci oldu

29 Kasım 2019 - 12:11
Reklam

Ardahan’da yapılan Zeka Oyunları yarışmasında Göle Şehit Tayfur Hançer İlkokulu birinci oldu.

Kasım ayının ilk haftasında Ardahan yapılan Zeka Oyunları yarışmasında Göle Şehit Tayfur Hançer İlkokulu 4.Sınıf öğrencileri Umut Doruk Aras, Ekin Buğra Altun ve Berçim Aşcı tüm oyunlarda büyük başarı elde ederek il birincisi oldular.

Göle’nin zeki öğrencileri, Erzurum’da yapılan Bölge yarışmasında ise üçüncü oldular. Öğrenciler, Aralık ayında yapılacak Türkiye Şampiyonasına katılarak Ardahan’ı temsil edecekler.

Göleli öğrencilerin çok zeki olduğunu söyleyen Göle İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Özalp, öğrencilere çeşitli hediyeler vererek başarılarından dolayı tebrik ederek başarı diledi.

Bu haber 517 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ardahan-GÖLE\'Lİ
  6 gün önce
  Ankara\'da yaşayan Bir Göle\'li ve Şehit Tayfur Hançer\'in akrabası olarak yavrularımızla gurur duydum. Bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimize ve idarecilerimize içtenlikle teşekkür ederim. Yavrularımızın gözlerinden öperim. Başarılarının devamını dilerim. Allah\'a emanet olun
 • yasin KAYIKÇI
  1 hafta önce
  Öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve eğitim personelinin büyük emek sarf edecekleri ve fedakârlıklarıyla donatacakları bir eğitim-öğretim yılında sizlere başarılar dilerim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN DEMİR, KKTC’DE GENÇLERLE BULUŞTU
BAŞKAN DEMİR, KKTC’DE GENÇLERLE BULUŞTU
ARDAHAN, ANKARA’DA TANITILACAK
ARDAHAN, ANKARA’DA TANITILACAK