Reklam
Yücel Akkoç, 17 vaadini açıkladı, Korevenk’e söz verdi

Yücel Akkoç, 17 vaadini açıkladı, Korevenk’e söz verdi

22 Kasım 2018 - 12:28
Reklam

AK Parti’den Göle Köprülü Beldesi Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Yücel Akkoç, Belediye Başkanı olması halinde beldeye yapacağı projeleri sıraladı.

Akkoç, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Köprülü Belediye Başkanlığı görevi kendisine verildiği takdirde, ulaşımda, eğitimde, altyapıda, içme suyu ve sosyal belediyecilik anlamında bir çok projeyi hayata geçireceğini açıkladı.

Akkoç, 17 madde olarak sıraladığı projeleri yerine getireceği sözünü vererek şunları söyledi: “Siyasi irade bize yönelik tasarrufunu kullanırsa aşağıdaki projeleri rabbim nasip ederse hayatta geçireceğim. 1.Sosyal belediyecilik 2. Engellilere ücretsiz ulaşım, hastane devlet işleri banka ve personel eşliğinde Güler yüzlü saygın hizmetle. 3. 65 yaş üstü ücretsiz ulaşım 4. İçilebilir şehir şebeke suyu. 5. Köprülü’nün 4 Mahallesine sosyal tesis merkezi ısıtma sistemi içinde Muhtarlıklara ayrılmış bölüm, mescit, engelsiz giriş çıkış daimi personel hizmeti. 6. Merkezimizde şehir görünümlü istinat duvarları. Her bina girişi özel bahçe duvarlı bir mimari yapıyla, ücretsiz herkese aynı mesafede hizmet. 7. Köprülü merkezde kapalı ulaşılabilir merkezî ısıtmalı gezilebilir kapalı çarşı şeffaf aydınlık camlarla kaplı merkezi sistemle ısıtmalı çamur buzlanma olmadan gezilebilir. Dükkan sosyal amaçlı terzi Kuaför Kafe restoran market turu. AVM benzeri küçük çaplı şirin bir çarşı. 8. Mera ve çayır alanlarına traktör ve hayvan geçişleri için köprüler. 9. Celep ve mahallerin ortak hayvan otlatma alanlarında su olmayan suya uzak yerlere su birikme çukurları yapılarak çaylardan su pompalanması. 10. Eğitim kurumları ibadethaneler genel temizliği belediye tarafından ücretsiz yapılması mevlit ve dini bayramlarda ücretsiz ibadethanelerin temizliği ve gül suyu ile kokulandırılması 11. Disiplinli personel 8 saat çalışan ekip, mahalle ve insan ayrımı olmadan. 12. İstanbul Belediyelerden Bank Avrupa fonu Projelerini kullanarak ücretsiz geçici verilen Hizmet araçları, taşıt tanıma sistemi ile alınacak. Halka düşük maliyetle hizmet verilecek. 13. Köprülü Belediyesi sembolü olan Köprü tadilat yapılarak üstü kapalı kenarlarında oturma Banklarda alanlar oluşturulacak. 14. 4 mahalleye küçük ölçekli parklar piknik amaçlı kamelyalar yapılarak sosyal belediyecilik örneği sergilenecek. 15. Köprülü merkezi çayı etrafı taşlarla düzenlenecek. Çöp çirkin görüntü ortan kaldırılacak, suya şelale görüntüsü verilecek. 16. Merkezi Köprülü’de iki ayrı mahalleye iki köprü inşa edilerek hayvan geçişleri o köprülerden sağlanacak. 17. Sürekli ikametgahını Beldemize alan belde sakinlerinize kışlık yakıtları ücretsiz, 1 yıl boyunca Belediye karşılayacak.”

ORHAN ATALAY’A VE HALKIMA SÖZ VERİYORUM

Başkan aday adayı Yücel Akkoç, yukarıda sıralanan vaatleri yerine getireceğini ifade ederek, “Bu sözümü başta Prof. Dr. Orhan Atalay vekilime, Ardahan AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın bey’e, İlçe Başkanım İlhan Güntekin bey’e ve çok saygı değer 4 mahalle halkıma veriyorum. Saygılarımla arz ederim” dedi.

Bu haber 1608 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Zeki Kılıç(Başkan)
  5 ay önce
  Yolun açık olsun başarılar dilerim
 • akif
  6 ay önce
  hiç bir vizyonu ve sürdürülebilirliği olmayan kaynak üretmeye endeksli olmayan proje denmeyecek basit konular açık***mış, bu beldede başkan o*** kişiyi ziyaret edip proje nasıl oluru anlatmak isterim, bekleyip göreceğiz.
 • yorumcu
  7 ay önce
  :):):):) başka da birşey söylenemez Ardahan geneli için
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRAFİK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
TRAFİK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
KAÇAR TANTUNİ HİZMETE GİRDİ
KAÇAR TANTUNİ HİZMETE GİRDİ