Reklam
Reklam
YILMAZ AİLESİNDEN MUHTEŞEM DÜĞÜN

YILMAZ AİLESİNDEN MUHTEŞEM DÜĞÜN

06 Ağustos 2019 - 21:07
Reklam

Ardahanlı Avukatlardan Ahmet Yavuz Yılmaz’ın oğlu Avukat Gelturan Sinan Yılmaz, Öğretmen eşi Berna Metin ile seçkin davetlilerin katıldığı muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Yılmaz ve Metin’in Kınası 1 Ağustos 2019 Perşembe günü Göle Feride Karabacak Uygulama Oteli’nde yapıldı. Çiftçin düğünü ise 3 Ağustos 2019 Cumartesi günü Ardahan Çevreyolunda bulunan Gündoğdu Düğün salonunda sevenlerinin yoğun katılımı ile yapıldı.  Düğüne katılımın yoğun olması nedeniyle misafirler için dışarıda masa açılarak yemek servisi yapıldı.

Yılmaz ve Metin çifti, düğünlerine katılan tüm sevenlerine gazetemiz aracılığı mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için sonsuz teşekkürlerini sundular.

Bizde Ardahan Haber gazetesi çalışanları adına genç çiftleri kutlar, kurdukları mutlu yuvalarında sağlık mutluluk ve esenlikler dileriz. Yaşanan hızlı göçle birlikte nüfusu 170 Binlerden 98 bine kadar düşen Ardahan’da, nüfus yapılanmasının yeniden düzenlenmesi için çiftin en az üç çocuk dünyaya getirmelerini tavsiye ederiz.

Bu haber 1081 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • mehmet Avşar
  2 hafta önce
  Serka\'dan Ardahan Üniversitesine 1.2 Trilyon para geldi. Şu anlık Eski Rektörlük Binası Merkezinde açılmış bir eğitim yeri yok. Ardahan için bir hazin son daha. Yaşasın Para.
 • HAKAN KISACA
  2 hafta önce
  Ömür boyu mutluluklar dilerim. Şimdiden Ardahan Haber Ailesinin ve Ardahanın bayramını en içten dileklerimle kutlarım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEYTAN YANIYOR
ŞEYTAN YANIYOR
ILGAR AKIYOR, CAHİT ULGAR BAKIYOR!
ILGAR AKIYOR, CAHİT ULGAR BAKIYOR!