Reklam
Reklam
VURAL BADEM’İN LİSTESİ BELLİ OLDU

VURAL BADEM’İN LİSTESİ BELLİ OLDU

14 Haziran 2019 - 12:26
Reklam

18 Haziran’da Ardahan Belediyesi Konferans salonunda yapılacak olan Kent Konseyi 3. Olağan Genel Kurulu’nda Başkan Adayı olan İşadamı Vural Badem’in listesi belli oldu.

Ardahan Gürcistan İşadamları Derneği Başkanı olan ve Ardahan halkının sevip saydığı, alçak gönüllüğü ile tanınan bir isim olan İşadamı Vural Badem, Kent Konseyine yeni bir heyecan getirmesi bekleniyor.

Kent Konseyi Başkanlık seçiminde 2 dönemdir Başkanlık görevini yürüten Burak Taştan’la yarışacak olan Badem, kamuoyuna listesini açıkladı. Listesinde akademik kadrodan, İnşaat Mühendisine, Veteriner Hekim’den doktorlara yer veren Başkan Adayı Vural Badem’in listesi kamuoyunda olumlu karşılanırken, oluşturulan akil listenin kentin sorunlarını üst perdeden dile getirileceği yorumları yapılıyor.

ŞEHRE YÖN VERECEK AKİL LİSTE

Ardahan Kent Konseyi seçimleri için konuştuğumuz Başkan adayı Vural Badem, “Kent Konseyi yönetimini oluştururken, yönetimde yer alması için ricada bulunduğum bilgi, tecrübe ve akademik eğitimlerinden Ardahan için istifade edebileceğimiz farklı meslek alanlarında görevli arkadaşlarımızla yola çıktık. Yönetim Kurulu listemizde Ardahan Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Hürriyet Çimen, Aile Hekimi Dr. Volkan Aktemur, Veteriner Hekim Özgür Kaçar, İnşaat Mühendisi Hasan Şenel, Elektrik ve Elektronik Teknikeri Fahrettin Görmüş yer alıyor. 18 Haziran’da yapılacak seçimde üyelerimizin desteğini bekliyorum. Değişiklik her zaman iyi olmuştur. Kamuoyu vicdanın ve delegelerimizin değişimden yana tavır aldığını görüyorum. Belediye Konferans salonunda seçimimizi demokratik şartların gerektiği olgunlukta gerçekleştireceğiz. Şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Bu haber 2353 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Posof’a turistik Bungalov evler yapılıyor
Posof’a turistik Bungalov evler yapılıyor
Köprülü Belediyesi tam gaz çalışıyor
Köprülü Belediyesi tam gaz çalışıyor