Reklam
Vatan Partili Gültekin: Çıkış yolu biziz!

Vatan Partili Gültekin: Çıkış yolu biziz!

08 Şubat 2019 - 13:06
Reklam

Vatan Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Bedri Gültekin, Ardahan’a gelerek, Vatan Partisi İl Başkanı İlhan Öztürk ve Vatan Partisi İl Genel Meclis üyesi Erdal Uygur’la birlikte gazetemize ziyarette bulundular.

‘ÇATAL ÇIKMAZ’ İTTİFAKLARINA KARŞI VATAN PARTİSİ

Ardahan’da seçim çalışmalarına başladıklarını ve 31 Mart yerel seçimlerinde Vatan Partisi olarak Belediye Başkan adayı çıkaracaklarını ifade eden Mehmet Bedri Gültekin, “Türkiye şuan iki çıkmazdadır. Özellikle dış politikada büyük sorunlar yaşamaktadır. Seçime gittiğimiz bu süreçte bir tarafta cumhur ittifakı var, onun karşısında millet ittifakı var, HDP’de örtülü bir şekilde bu ittifakın içerisindedir. Biz bu iki çıkmaza, iki ittifak birlikteliğine karşılık Vatan Partisi olarak tüm Türkiye’de Belediye Başkan Adaylarımızı çıkaracağız. Ardahan’da da bu yönde bir çalışmamız mevcuttur. İl merkezi ve ilçelerde adaylarımız olacaktır. Kazanma iddiasıyla bu seçimlere gireceğiz. Hedefimiz bu seçimlerde ‘çatal çıkmaz’ dediğimiz ittifaklara karşılık Türkiye’nin bu çatal çıkmazlara mahkûm olmadığını, kazanacağımız Belediye Başkanlıklarıyla Vatan Partisi’nin bir çıkış yolu olduğunu yurttaşlarımıza göstermek istiyoruz” dedi.

ARDAHAN ADAYINI 19 ŞUBATA KADAR BELİRLEYECEĞİZ

Seçimlerle ilgili açıklamada bulunan Vatan Partisi Belediye Meclis Üyesi Erdal Uygur ise, “Türkiye alternatifsiz değildir, seçeneksiz değildir. Vatan Partisi üstlendiği misyon itibariyle Türkiye’yi ekonomik ve sosyal açıdan yükseltebilecek birikime, güce ve kadroya sahiptir. Bu yüzden Ardahan halkından ve tüm Türkiye halkından Vatan Partisi’ne destek olmalarını istiyoruz” diye konuştu.

ÖZTÜRK, PARTİ OLARAK SEÇİME HAZIRIZ

Ardahan’da Belediye Başkan adaylarını belirleme aşamasında olduklarını, 19 Şubata kadar Başkan adaylarını belirleyeceklerini kaydeden Vatan Partisi Ardahan İl Başkanı İlhan Öztürk ise, başta Damal olmak üzere diğer ilçelerde Belediye Başkan adayı çıkaracaklarını sözlerine ekledi.

Vatan Partisi Ardahan İl Başkanı İlhan Öztürk ise, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerine parti olarak hazır olduklarını, yoğun bir şekilde çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Başkan Öztürk: “Seçimlerin ilan edildiği tarihten itibaren partimizin değerli kadroları, demokratik kitle örgütleri, meslek odaları temsilcileri ve alanlarında uzman arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz çalışma grubuyla Ardahan’ın sorunlarını ve çözüm önerilerini belirledik. Bu çözümleri hayata geçirecek, Ardahan kamuoyunda bilinen, sevilen, geçmişi temiz ve geleceğe umutla bakan, derdi koltuk, makam olmayan, kendisini hizmete adamış, vizyoner adayları önümüzdeki günlerde belirleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Bu haber 629 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor