Reklam
VALİLİK İDDİALARA NE DİYECEK

VALİLİK İDDİALARA NE DİYECEK

10 Eylül 2019 - 13:39

2019-2020 eğitim öğretim yılı Ardahan’da yine kayıt ve kura sorunları ile başladı.

23 Şubat ilkokulunda1’inci sınıflar için yeni kayıt ve  sınıf belirleme kuraları yapıldı. Daha sonra ilgili kişi ya da kişiler kura sonuçlarını değiştirilmesine veliler tepki gösterirken, kura çekiminin ise formaliteden ibaret olduğu  ileri sürüldü. Okulun ilk gününde yaşanan bu sıkıntılar hakkında ortaya atılan iddiaların Valilik ve Milli Eğitim tarafından cevaplandırılması istenirken, öğrenci velisi Hür Özgür Yılmaz, sosyal medya hesabında sitem dolu açıklamalarda bulundu.

 İŞTE YILMAZ’IN O AÇIKLAMASI:

“Bugün okulların ilk günü! Herkes gibi bizde son beşiğimiz Kutsal’ı okula götürüp ilk gün heyecanı yaşacağız ama gelin görün ki okulda sınıf yok..! Şok olup şaşırdık hemen okul müdürünü aradık hocam nedir bu iş..? Evet sınıfları kapattık başka okul bulun..! Son dakika şoku yaşayıp evin yolunu biz ve bizim gibi 70 öğrenci tuttu..! Ben durur muyum? Hemen ufak bir araştırma,bir iki soru sonuç SKANDAL..! Büyük bürokratın birinin çocuğu birinci sınıfa başlamış gelmiş okula sınıfları karabalık Görmüş ve o an emir verip ana okulu kapatın oğlum rahat okusun ve zavallı memurlar alel acele ana sınıfları dağıtıp birinci sınıfa çevirmişler ve o büyük bürokratın çocuğuna en güzel sınıfı yapmışlar..! Şimdi burada eşit eğitim,eşit adalet,eşit hukuktan ve en önemlisi haktan bahsetmek mümkün mü..! Ben seni ve dalkavuk memurları ALLAH hava ediyorum..! Zaten bir tane milli eğitim müdürü var hocanın işlerine bakıyor kurumu bırakmış hocanın ağzına bakıyor ALLAH sorsun size...70 ailenin hakkını yediniz ALLAH sorsun ...yarının sahibi ALLAH...”

Bu haber 1867 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Mahmut çakırtaş
  4 ay önce
  Ya*** haber olduğu belli
 • yasin KAYIKÇI
  4 ay önce
  Neden imalı açıklama yaparsınız veya isim vermiyorsunuz o zaman CİMER den yazın böyle saçmalık olur mu yarında kalkar liseleri eleştirirsiniz burası küçük yer sarkmamanıza gerek yok.
 • Serseri
  4 ay önce
  Yani sadece millieğitim mi Ardahan genelinde tüm kurumların işlevselleştirilmesi lazım ya kurumlarda sendikacı ayağına iki üç kişi tüm ek ödemelerden fayda***ıyor
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN POLAT, AK PARTİYİ TOPARLADI
BAŞKAN POLAT, AK PARTİYİ TOPARLADI
POSOF VE ÇILDIR’DAN ELAZIĞ’A YARDIM ELİ
POSOF VE ÇILDIR’DAN ELAZIĞ’A YARDIM ELİ