Reklam
VALİ, PATOSU BOĞDU

VALİ, PATOSU BOĞDU

27 Ağustos 2019 - 19:49

Ardahan’ın sorunlarını çözmek için saha çalışmasına büyük önem veren ve hızlı çalışan Vali Mustafa Masatlı, Ardahan Ovasında tahıl hasadı yapan çiftçileri ziyaret ederek, çiftçilerle birlikte hasat yaptı.

TARLAYA İNDİ, AT TIRMIĞINA BİNDİ, PATOSA SAP ATTI

Hasat yapan çiftçileri tarlada ziyaret eden Vali Masatlı, çiftçilerle birlikte tarla topladı, patosa sap attı. Tarlada çiftçilerle birlikte çalışan Vali Masatlı, yer sofrasında çiftçilerle birlikte karpuz yedi.

Çiftçilerle yaptığı sohbette, Ardahan’ın ekonomik değerlerini üst seviyeye çıkarmak için çaba sarf ettiklerini, bu anlamda çiftçilerimizin, hayvancılığın yanında tarımdan da büyük ekonomik gelir elde etmeleri için çaba sarf ettiklerini söyledi.

Ardahan’da ekonomik her faaliyetle bire bir temasta olduğunu da belirten Vali Masatlı, “Bölgemizde hasat dönemi olduğu için çiftçilerimizi ziyaret edelim istedik. Bölgemizde diğer illere göre yaz geç geliyor ve yaz mevsimi biraz kısa, hal böyle olunca da çiftçilerimiz bu dönemde yoğun bir tempoyla çalışıyorlar. Bizde serhat şehrimiz güzel Ardahan’ımızda sizlerin bir gününe eşlik edelim istedik” dedi.

Tarlada çiftçilerle birlikte ekin kaldırıp, patosa sap atan, bir günlüğüne bile olsa il ekonomisinin temelini oluşturan çiftçilerle birlikte olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Masatlı, çiftçilere bol hasatlar temennisinde bulundu.

Bu haber 3216 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Alpaslan
  4 ay önce
  Helal olsun gerçekten çok mütevazı
 • İlhamı
  5 ay önce
  İnşallah Ardahan için güzel şeyler yapar inşallah
 • ardahanlı garip
  5 ay önce
  SAYIN VALİ iyi çalışıyor ama birazda şov yapmayı seviyor çünkütarkada kilim üzerinde değil toprak veye sap üzerinde oturulur birçok yaykada su yok birazda onlarla ilgilensin
 • yasin KAYIKÇI
  5 ay önce
  Bir insan bir iş yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenme, vazgeçme, erteleme.. Başarı ben başaracağım diyenlerindir. Güzellikler hep sizinle olsun.
 • volkan koc
  5 ay önce
  ardahan ardahan olalı böyle valı gormedı
 • volkan koc
  5 ay önce
  ardahan ardahan olalı böyle valı gormedı
 • Selahattin Bolat
  5 ay önce
  Sayın valimiz her valinin sizin gibi olması lazım,ben TOKAT\'LI olarak memnun kaldım,bir zamanlar Tokat valisi vardı Recep Yazıcıoğlu oda köylülerin sorunlarını çözmek için uğraşan birisiydi ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN POLAT, AK PARTİYİ TOPARLADI
BAŞKAN POLAT, AK PARTİYİ TOPARLADI
POSOF VE ÇILDIR’DAN ELAZIĞ’A YARDIM ELİ
POSOF VE ÇILDIR’DAN ELAZIĞ’A YARDIM ELİ