Reklam
VALİ, CAMİLERDEN ÇIKMIYOR!

VALİ, CAMİLERDEN ÇIKMIYOR!

08 Mayıs 2019 - 23:29

31 Mart yerel seçimler öncesinde Ardahan’a Vali olarak atanan, seçim dönemi boyunca özellikle köylerde büyük bir çalışma gerçekleştirip, köylü vatandaşın yüreğine dokunup, seçim sonuçlarına büyük etki eden Vali Mustafa Masatlı, Ardahan halkıyla kaynaşmaya devam ediyor.

Samimi hareketleriyle dikkat çeken Vali Masatlı, bazen kurmaylarıyla çıkarma yaparken, bazen de eşi Esra Masatlı ile birlikte ziyaretler gerçekleştirip sorunları yerinde dinliyor.

SABAH NAMAZINDA CEMAAT SAYISI ARTTI

Gittiği her yerde vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüm üreten, yardımlar konusunda Sosyal Dayanışma Vakfını harekete geçirip yardıma muhtaç insanlara devletin sıcak elini uzatan Vali Masatlı, zaman zaman sabah namazlarında cami cemaatiyle sık sık bir araya gelip sabah namazını eda ediyor. Sabah namazları buluşmalarında İl Müftüsünün de eşlik ettiği Vali Masatlı, namazın ardından cami cemaatiyle sabah kahvaltısı yapmayı da ihmal etmiyor.

SAHA ÇALIŞMASINA BÜYÜK ÖNEM VERİYOR

Sabah Namazı ardından işe dinç başlayan Vali Mustafa Masatlı, Valilik makamına erken gelmesi nedeniyle Valilik çalışanlarının da motive olduğu gözlenirken, Vali Masatlı saha çalışmasına ise büyük önem verdiği öğrenildi.

Uzun yılların ardından Ardahan halkının beklediği Vali profili ortaya koyan, halkı ötekileştirmeden, hangi partiden olursa olsun vatandaşların gönlüne girmeye çalışan, her kesimden insanla bir araya gelip istişare kültürünü yaygınlaştıran, şehrin emini olarak halkla sürekli irtibat halinde olan Vali Masatlı’nın uzun yıllar şehrimizde görev yapması bekleniyor.

Yerel basın olarak dikkatle takip ettiğimiz Vali Masatlı’nın kısa sürede Ardahan halkı tarafından büyük takdir görmesi biz basın mensuplarının da gözünden kaçmıyor.

Ardahan halkı, üniversite öğrencilerine burs noktasında ve spor takımlarına destek konusunda Vali Mustafa Masatlı’dan özel çalışma beklerken, şehir merkezinde sık sık esnaf ziyareti gerçekleştirip, özellikle çay ocaklarında vatandaşlarla birlikte çay yudumlayan, ekonominin nabzını tutan Vali Masatlı, kısa sürede şehrin fotoğrafını çekip, şehirde hâkimiyeti sağladı.

VALİ HER YERDE

Ramazan ayı nedeniyle fakir fukaraların evlerini de ziyaret edip onlarla iftarını açan Vali Masatlı, yatırımlar başta olmak üzere, eğitim, sağlık ve ulaşım alanında da sık sık yetkililerle bir araya gelerek sorunların çözümüne katkı sunmaya çalışıyor.

Bu haber 1781 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • serkan
  9 ay önce
  ilk defa gazatenize açıp bakmak istredim haber yapmış olduğunuz konu başlıklarını nasıl bir zihniyete sahip olduğunu bilmek isterim ...
 • Ardahan 75
  9 ay önce
  Başlık ve haber içeriği uyumlu değil.
 • coşkun çelik
  9 ay önce
  vali camilerden çıkmıyor diye başlık atan kişiye sormak istiyorum sana o gazetecilik diplomanı kim verdi acaba kasapmı manavmı :D
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ