Vali Bilmez, her şeyi biliyor!

Vali Bilmez, her şeyi biliyor!

Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, gazetecilere 24 Haziran seçimleri öncesi değerlendirmelerde bulundu.

07 Haziran 2018 - 14:14

Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Fakir Yılmaz, Ardahan Gazeteciler ve Fotoğrafçılar Dernek Başkanı Özkan Karakaya ve Gazeteci Selmi Yılmaz, Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Ardahan’ın genel sorunlarının yanı sıra, ülke gündemi ve 24 Haziran seçimleri ile ilgili geniş kapsamlı değerlendirmeler yapıldı.

Ardahan’a atandıktan sonra ili tanımak için birçok toplantı ve ziyaretler gerçekleştiren Vali Bilmez, Ardahan’ı Ardahanlılardan daha çok tanıması ve sorunları bilmesi dikkatlerden kaçmadı.

Ardahan’ın tarihi geçmişini bir bir anlatan Vali Bilmez, Cumhuriyet dönemi öncesi yaşanan idare değişikliklerin belirtileri günümüze yansıdığını, Ardahan’ın birlik beraberliğini her zaman koruduğunu, huzurlu ve sakin kent olan Ardahan’da seçimlerin huzur ve güven ortamında geçmesi için bütün tedbirlerin önceden alınacağını da kaydetti.

Serhat Ardahan Spor ile ilgili son gelişmeleri de gazeteciler ile görüşen Ardahan Valisi Bilmez, kentin takımı olan Serhat Ardahan Spor’a her Ardahanlıyım diyenin sahip çıkması gerektiğine de dikkat çekti.

Bu haber 890 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mustafa Naci ozturk
    4 ay önce
    Sayın bilir valim cimenkaya köyü ile uzunova köyü arasındaki 2.5 kmyolun niye asfalt olmadığını. .benim suyumun 4 yıldan beri niye yapılmadığını neden susuz kaldığımı. Gormedigini yeterince sorunlar ın yansitilmadigini anlamış değilim fakir bey eğer iletirseniz bende sevinmis olacağım saygılarımla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çetin Aşula, adaylığını ve projelerini de açıkladı
Çetin Aşula, adaylığını ve projelerini de açıkladı
Göleli kızlar okusun diye stant açıldı
Göleli kızlar okusun diye stant açıldı