Reklam
Vali Bilmez, Demirci ve yönetimini tebrik etti

Vali Bilmez, Demirci ve yönetimini tebrik etti

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası'nın 5 meslek grubunda 14 meclis üyesinin belirlendiği seçimleri kazanan Çetin Demirci ve Yönetim Kurulu üyeleri Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez’i makamında ziyaret ettiler.

11 Nisan 2018 - 15:32

Bir süre önce olağan genel kurul toplantısı yapılan TSO’da yeniden Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Çetin Demirci ve yeni yönetimini makamında kabul eden Vali Bilmez, Demirci ve yönetimini tebrik etti.

DEMİRCİ’DEN TEŞEKKÜR MESAJI

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ikinci defa kazanan ve Çetin Demirci, teşekkür mesajı yayınladı.  Demirci, mesajında şu ifadeleri kullandı:  “1 Nisan 2018 tarihinde yapılan Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde bizlere destek veren, vermeyen herkese odamızın seçimine katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Değerli üyelerimizin ve saygı değer kamuoyunun verdiği destekle 14 meslek grubunun 14’nü kazanmış bulunuyoruz. Odamızın seçiminde kazanan odamızdır ve kazanan Ardahan-ımızdır. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra siz değerli üyelerimizle birlik ve beraberlik içinde olarak, sıkıntılarımızı birlikte çözmeye ve ilimizin ekonomik gelişim ve dönüşümüne dönük çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sizlerin ve değerli halkımızın desteği ile Ardahan’ımızı ülkemizde ve dünyada tanıtmaya dönük her türlü çalışmalar yapacağız. Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimi siz değerli üyelerimize halkımıza hizmet verme yarışıdır. Bu yarışa katılan Sayın Sevim Köseliörene’e teşekkür ederim. Ayrıca Odamız seçimlerinin sükûnetle, samimiyetle, büyük coşkuyla ve üyelerimizin hür iradesi ve vicdanı ile oy kullanmalarının çok uygun olduğu bir ortamda gerçekleşmesinde emeği geçen başta Sayın Valimize, Sayın Emniyet Müdürümüze, Sayın İl Seçim Kurulu Başkanı ve üyelerine, Emniyet teşkilatımızın çok değerli mensuplarına, seçimlerde görev alan sandık görevlilerine ve odamız personeline teşekkür eder en kalbi duygularla şükranlarımı sunarım. Ayrıca ATSO ' ya sahip çıkan, sorumluluk ve vefa örneği göstererek gelip oy kullanan odamızın bütün üyelerine de teşekkür ederim” dedi.

Bu haber 644 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göle’de CHP, Halil Aras’la bir adım önde
Göle’de CHP, Halil Aras’la bir adım önde
Hanak’ta Necat Tuna heyecanı
Hanak’ta Necat Tuna heyecanı