Reklam
Ünal Karakoyun’dan yatırım atağı

Ünal Karakoyun’dan yatırım atağı

14 Ekim 2019 - 17:22

SESSİZCE MEMLEKETİNE YATIRIM YAPAN GENÇ BİR İŞADAMI...

Göle’nin genç iş adamlarından Ünal Karakoyun, Göle’de kazandığını yine Göle’ye yatırım olarak dönüştürmek için kolları sıvadı.

Yıllardır GSM sektörü üzerinde hizmet veren Ünal Karakoyun, yaklaşık 3 yıl önce birçok ilçede olmayan ve verilmeyen Turkcell İletişim Merkezi’ni Göle’ye getirerek vatandaşa büyük hizmet kazandırmıştı. Karakoyun şimdi de, Göle’ye akaryakıt sektörüne iddialı bir giriş yapmak istiyor.

Türkiye’nin olumsuz ekonomi şartlarına rağmen memleketine yatırım yapmaktan çekinmeyen Ünal Karakoyun; akaryakıt istasyon inşaatını hızlı bir şekilde ilerletiyor. Çok kısa zamanda güzel bir akaryakıt dağıtım markası ile Göle’ye hizmet edecek olan Karakoyun; “Göle’ye hizmet etmek, Göle’den kazanılan her liranın tekrar Göle’ye yatırım olarak dönmesi için aile olarak ortak karar aldık, bu kararı alırken ilçem adına büyük gurur duydum. Memleketimiz gelişmişliğe büyük ihtiyaç duyuyor. Her Göleli, karınca kararınca hizmet verdiği sektörde ilçemize yeni yatırımlar kazandırmalıdır. Her yeni yatırım işsizliği azaltır ve göçü önler” dedi.

Bu haber 1675 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
TALIBOV’UN TALİMATIYLA ÖĞRENCİLERE 1 AYLIK ERZAK
TALIBOV’UN TALİMATIYLA ÖĞRENCİLERE 1 AYLIK ERZAK