Reklam
 Tecrübeli isim Alper Turgut, Posof’un sorunlarını...

 Tecrübeli isim Alper Turgut, Posof’un sorunlarını çözeceğiz!

02 Ocak 2019 - 13:17

Ardahan’ın Posof ilçesinde uzun yıllardır gazetecilik yapan Alper Turgut, Ak Parti’den İl Genel Meclis Üyeliğine aday adayı oldu.

Ardahan’ın başarılı gazetecilerinden TRT ve Demirören Haber Ajansı Posof temsilcisi Alper Turgut, gazetecilik yaşamında biriktirdiği tecrübelerini İl Genel Meclisi’nde değerlendirmek için aday adayı oldu. Aynı zamanda AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi olan Turgut, gazetecilere verdiği demeçte, yıllardır haberlerini yaptığı ilçesinde yeni hizmetlerde görev almak amacıyla bu yola çıktığını, kendisine görev verilmesi halinde siyasetle birlikte gazetecilik tecrübesini de Posof’a hizmet etme adına kullanacağını söyledi.

Posof İlçesinin birikmiş sorunlarının olduğunu, AK Parti iktidarı sayesinde yapımı süren Ilgar Dağı Tünelinin ilçenin kaderinin değişmesi anlamında önemli olduğunu ifade eden Turgut, İlçede AK Parti’nin her seçimde zaferle ayrıldığını, 31 Mart’ta da Belediyeyi yine kazanacaklarını dile getirdi. Posof’ta mevcut Belediye Başkanı Cahit Ulgar’ın ilçede bir dönem başarılı bir şekilde görev yaptığına değinen Turgut, Belediye Başkanlığının yanı sıra İl Genel Meclis üyeliğini de kazanacaklarının altını çizdi.

Bu haber 495 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Latig Güler
    2 hafta önce
    Alper başarılar diliyorum bölgemizin sorunlarını iyi bilen genç dinamik gezetecilik bilgilerinide siysi hayata geçirerek daha güzel işlere imza atacağına inancım tamdır yolun açık olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vatandaş tepkili, Köksoy sessiz!
Vatandaş tepkili, Köksoy sessiz!
Fevzi Morkoç, yoğun katılımla uğurlandı
Fevzi Morkoç, yoğun katılımla uğurlandı