Reklam
Suat Işıklı: Bilişimde Ardahan’ı zirveye taşıdı

Suat Işıklı: Bilişimde Ardahan'ı zirveye taşıdı

Güvenlik Teknolojilerinin en önemli organizasyonlarından birisi olan ve bu yıl 10. düzenlenen Biges Çözüm Ortağının katılımı ile yapılan zirve 2018, 11-14 Ocak tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirildi.

15 Ocak 2018 - 21:28 - Güncelleme: 15 Ocak 2018 - 21:33
Reklam

Geleneksel hale gelen, 60'ın üzerinde ilden 430 Biges Çözüm Ortağının katıldığı zirveye, Doğu Anadolu bölgesinden ve Ardahan’dan sadece Deniz Center’ın yöneticisi Bilişim Uzmanı M. Suat Işıklı katıldı.

SADAKAT VE BAŞARI ÖZEL ÖDÜLÜ

Zirve toplantısında 2018’in en önemli bilişim ürünleri anlatıldı ve neler yapılması konusunda bilgi verildi. Sektöre örnek olan, Türkiye'nin 81 ilinde aynı kalite ve hizmet anlayışı ile Biges ürün, çözüm ve hizmetlerinin sunulmasının temelini oluşturan Çözüm Ortaklığı kurgusu kapsamında, 10 yıl ve üzerinde istikrar örneği gösteren Çözüm Ortaklarına "Sadakat ve Başarı Özel Ödülü" takdim edildi.

ZİRVE 2018 LANSMAN PROGRAMLARI İLGİ İLE İZLENDİ

2015 yılında düzenlenen Zirve'de ilan edilen değişim süreci ile ortaya konulan hedefler doğrultusunda ortaya çıkan, Türkiye'nin en geniş ürün ve çözümler portföyünün, Biges mühendisleri tarafından geliştirilen ve birçoğu dünyada ilk olma özelliği taşıyan teknolojilerin, özel hizmetlerin ve yeni yıla dair stratejilerin paylaşıldığı Zirve 2018 lansman programları ilgi ile izlendi. Akıllı ve Entregre Güvenlik Teknolojileri başlığı altında lansmanları yapılan Bullwark Quantum ve VGuard'ın yeni ürün portföyü, izleyicilerden tam not aldı.

BİGES 365 CLOUD, HAYATIMIZA YENİLİKLER GETİRECEK

Akıllı alarm teknolojileri kavramını yeni teknolojiler ile buluşturan, Biges'in yeni hizmet markası olarak konumlandırılan Biges 365'in hayatlarımıza getireceği yenilikler, yeni satış ve pazarlama fırsatları ve Biges 365 Cloud hizmetlerinin sunduğu güvenlik-konfor çözümlerinin lansmanı ve iş programı paylaşıldı.

AKILLI KENT VE YAŞAM ÇÖZÜMLERİNE ODAKLANMIŞ YENİ TEKNOLOJİ

Biges ve Tekobel Teknoloji'nin mühendislik deneyim ve becerilerini birleştirdiği, Akıllı Kent ve Yaşam Çözümlerine odaklanmış yeni teknoloji şirketi Kent BT lansmanı ise özel bir ilgi ile takip edildi. Kent BT mühendisleri tarafından geliştirilen, şehir ve yaşama dair akıllı ve entegre çözümlerin tanıtıldığı lansman sunumu ve yeni iş fırsatları, Çözüm Ortakları tarafından beğeni ile karşılandı. Değişim süreci kapsamında yenilenen CCTV ve Alarm Sistemleri yanında ürün ve çözümler portföyüne katılan uçtan uca Geçiş Kontrol, Yangın İhbar, Bilişim ve Altyapı Sistemleri ile 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilen ve önemli referanslar arasına katılan büyük proje örnekleri değerlendirildi ve en başarılı proje sahibi Çözüm Ortaklarına kategori ödülleri takdim edildi.

KUZULOĞLU VE UCA RENK KATTI

Oldukça dolu ve yoğun bir programa sahip olan Zirve 2018, ülkemizin en önemli teknoloji uzmanlarından biri olan gazeteci-yazar Serdar Kuzuloğlu ve ünlü gazeteci, televizyoncu ve yazar Metin Uca'nın yaptığı konuşmalar ile renklendi.

Geliştirdikleri projeler ve sundukları hizmetler ile 2017'de hedeflerini başarı ile tamamlayan Biges Çözüm Ortakları, Biges Partner programı dahilinde ödüllendirildi.

Bu haber 2785 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Taner
    1 yıl önce
    Ardahan\'da aklı başında, güvenilir ve dürüst sayılı adamlardan biri. tebrik ederim geleceği var o*** bu arkadaşa kesinlikle destek verilip sahip çıkılmalı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DAP DESTEĞİYLE SUSUZLUK TARİH OLUYOR
DAP DESTEĞİYLE SUSUZLUK TARİH OLUYOR
ELEKTRİK BORCUNA KIZDI, KENDİNİ YAKTI!
ELEKTRİK BORCUNA KIZDI, KENDİNİ YAKTI!