Reklam
Söz verdik ve yapıyoruz

Söz verdik ve yapıyoruz

10 Ekim 2018 - 20:23
Reklam

Göle'de birçok projeye imza atan Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, daha yaşanılabilir bir Göle için çalışmalarına devam ediyor.

Belediyenin sosyal projeleri arasında yer alan Çok Amaçlı Toplum Merkezi (ÇATOM) çevre düzenlemesinin yapılacağını açıklayan Başkan İsmailoğlu, ÇATOM'un çevre düzenlemesini bitirdikten sonra açılışının gerçekleşeceğini duyurdu. 

“Hamdolsun; söz verdik ve yapıyoruz” diyen İsmailoğlu, 
ÇATOM'un hamam, sauna ve tören alanının tamamlandığını ve hizmete açılacağını, Belediyelerin bir görevinin de sosyal etkinlikleri organize etmek olduğunu söyledi.

Başkan Akın İsmailoğlu “Göle’ye kazandırdığımız önemli bir yatırımda toplantı ve sosyal aktivitelerin yapılacağı iki katlı olan çok amaçlı toplum merkezi oldu. Belediyelerin aslında su kanalizasyon yol gibi aslı görevlerinin dışında, gelişmiş belediyelerde gördüğümüz eğitimden tutun tüm sosyal aktiviteleri bizde Göle’de hayata geçirmeyi hedefledik. Bunun içinde ÇATOM’a büyük önem veriyorum. Bundan böyle tüm sosyal etkinliklerimiz, toplantı-larımız bu merkezimizde yapılacaktır. Göle'mize hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

Göle Belediyesi tarafından Hamam yerine yapılan ÇATOM projesinin önümüzdeki haftalarda açılışının yapması bekleniyor. 

GÖLE YOLLARINA İKİNCİ KAT ASFALT 

Öte yandan Başkan Akın İsmailoğlu, Göle’de asfalt çalışmalarının devam ettiğini, bu kapsamda ikinci kat asfalt çalışmasını gerçekleştirdiklerini dile getirdi. 
Başkan İsmailoğlu konuyla ilgili sosyal medya hesabında şunları söyledi: “ Yoğun bir zift kokusu; bizim için çok farklı rayihalar. ikinci kat 'aşınma' asfalt için emisyon döküyoruz. Göle'mize çok yakışacak. Doğalgaz çalışmalarımızı kontrol ettik.” 


Bu haber 837 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Aydemir’den, İmamoğlu’na tebrik; Demirtaş’a teşekkür
 Aydemir’den, İmamoğlu’na tebrik; Demirtaş’a teşekkür
Taştan: Başkan Demir’le çok çalışacağız
Taştan: Başkan Demir’le çok çalışacağız