Reklam
Soruşturma başlatıldı

Soruşturma başlatıldı

17 Ekim 2019 - 08:19 - Güncelleme: 17 Ekim 2019 - 08:39

Geçtiğimiz hafta Göle ilçesi Senemoğlu köyünde ikamet eden Gülçiçek Yeni’ye ait 9 adet büyükbaş hayvanın çalınması olayı ile ilgili Ardahan Valiliği açıklama yaptı.  

Hırsızlık olayı ile ilgili Ardahan Valiliği İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Göle İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince müdahale edilerek soruşturma başlatıldı. Yapılan araştırma ve soruşturma kapsamında çalınan hayvanlar Kars İli Ani Harabeleri bölgesinde 15.10.2019 tarihinde bulunarak hayvan sahibine teslim edilirken, olayla ilgili soruşturma devam etmektedir.

AYNI GÜN ÇALINDI, AYNI GÜN SAHİBİNE TESLİM EDİLDİ

14.10.2019 günü Çıldır ilçesi Semihaşakir Köyünde ikamet eden Recep Kızıltepe’ ye ait 6adet büyükbaş hayvanın çalınması olayı ile ilgili; Ardahan Valiliği İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü, Çıldır İlçe Jandarma Komutanlığı ve Ardahan Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan araştırma ve soruşturma neticesinde, çalınan hayvanların Ardahan Merkez İlçesi Kocaköy Köyü bölgesinde bulunarak 14.10.2019 tarihinde hayvan sahibine teslim edilmiştir.

Bu haber 2160 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
TALIBOV’UN TALİMATIYLA ÖĞRENCİLERE 1 AYLIK ERZAK
TALIBOV’UN TALİMATIYLA ÖĞRENCİLERE 1 AYLIK ERZAK