Reklam
SESSİZCE GELDİLER, SESSİZ GİTTİLER

SESSİZCE GELDİLER, SESSİZ GİTTİLER

08 Ağustos 2019 - 20:55 - Güncelleme: 08 Ağustos 2019 - 21:26
Reklam

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, aralarında Ardahan'ın Posof, Çıldır, Damal kaymakamlarının da bulunduğu 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 mülki idare amirinin görev yerlerinin liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi.

Alınan bilgilere göre bağlı oldukları Ardahan'da olduğu gibi görev yaptıkları ilçelerde de adları doğru dürüst tanınmadan tayinleri çıkan Posof Kaymakamı Enver Yılmaz Erzincan Üzümlü Kaymakamlığına,  Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu Adıyaman Besni Kaymakamlığı'na, Damal Kaymakamı Yasin Yunak Diyarbakır Kocaköy kaymakamlığına atanırlarken, Tokat Reşadiye Kaymakamı Murat Mete Posof Kaymakamlığına,  Ordu İkizce Kaymakamı Ali Recai Yerlikaya Damal kaymakamlığına,

Afyonkarahisar İhsaniye Kaymakamı Alper Taş Çıldır kaymakamlığına atandılar. Göle ve Hanak Kaymakamları ise yerleri değişmedi.

POSOF KAYMAKAMI MURAT METE

DAMAL KAYMAKAMI ALİ RECAİ YERLİKAYA

ÇILDIR KAYMAKAMI ALPER TAŞ

Bu haber 1081 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • mahmut demirkol
  3 ay önce
  sn murat Meteya...sn murat beye :sürekli üstün başarılar temenni ederim.Posoftaki başarı derecesi Murat beyi üstün mevkilere taşıyacaktır.Genç ve dinç oluşu azim ve kararlığını başarılarını tac***dıracaktır.Posofun gelişmeye güzelleşmeye imrenilecek belde olmaya ihtiyacı vardır. posof halkı kaymakama gerekli desteyi vermeye hazırdır.Murat beyde inşallah başarılarıyla milletin kalbinde gereken yeri alacaktır.bu isim ve soyada uygun muafakatiyetler bekliyoruz..kaymakamımızın ve halkımızın mubarek K.bayramlarını en iyi dileklerimle kutluyorum.saygılarımla.....
 • mehmet Avşar
  3 ay önce
  Serka\'dan Ardahan Üniversitesine 1.2 Trilyon para geldi. Şu anlık Eski Rektörlük Binası Merkezinde açılmış bir eğitim yeri yok. Ardahan için bir hazin son daha. Yaşasın Para.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ