Reklam
Serhat Ardahan Spor desteğinizi bekliyor

Serhat Ardahan Spor desteğinizi bekliyor

Ardahan’ı 3. Lige taşıma mücadelesi veren Serhat Ardahan Spor’u baştan aşağı yeniden kurma çalışmalarını sürdüren kulüp yöneticiler maddi sıkıntıyı aşmak için 'Batıdan/Doğu'ya Spor'a Katkı' başlıklı bir kampanya başlattı.

12 Temmuz 2018 - 23:16
Reklam

Başta Ardahanlı iş adamları olmak üzere tüm Ardahan sevdalılarından destek beklediklerini ve kampanyalarına katılmaları için çağrıda bulunan Serhat Ardahan Spor Kulüp yöneticilerinin ilk çağrısına ilk desteklerde gelmeye başladı.

KARATAŞ, YILMAZ VE SARIÇAM’DAN İLK DESTEKLER

Gençliğe sahip çıkma, Gençlerin göç etmeyip Ardahan’da kalmalarını teşvik etmek ve en önemlisi gençleri yeşil sahalarda tutmak için Ardahanlı gençlerin ve sporseverlerin çabalarına destek arayışı başlatan ve bu yönde bir kampanya başlatan Serhat Ardahan Spor’a ilk destelerde gelmeye başladı. 'Batıdan/Doğu'ya Spor'a Katkı' başlıklı kampanya ilk destekleri sunan ve kulübün resmi hesabına para desteği sunan ilk isimler BYM adlı tekstil firmasının sahibi Gürsoy Karataş, Nihat Deniz ve Tuğba Gurbet Yılmaz ve Ertan Sarıçam oldular. Kulübün resmi banka hesabı olan Ziraat Bankası Ardahan Şubesi: 580001000149641361815001 hesabına ilk desteklerini sunan Nihat Deniz ve Tüğba Gurbet Yılmaz’ın ortaklığında ki GRİİTY adlı firma, Gürsoy Karataş’ın sahibi olduğu BYS adlı firma ve Ertan Sarıçam’a teşekkürlerini ileten Serhat Ardahan Spor Kulüp yöneticileri tüm Ardahanlıların desteklerini beklediklerini belirttiler.

İŞTE O ÇAĞRI

Kıymetli ARDAHAN sevdalısı kardeşim. Bilindik üzere SERHAT ARDAHAN SPOR KULÜBÜ olarak lige katılma olanağı elde edilebilmesi için kısa vadede sizleri zora sokmayacak küçük bir katkı sağlamanızı rica ediyoruz. Mademki ortak hedefimiz sevdamız ARDAHAN; buyurun sizinde katkınız olsun. Bu Ardahan'ı seven sensin ve geri dönüşünü bekliyoruz. Saygılarımızla..

Not: Katkı sunduğunuz takdirde banka makbuzunu bizimle paylaşırsanız basta Ardahan Yerel Gazetelerinde olmak üzere kulübün sayfasında teşekkür için paylaşım yapışılacaktır. Fakir Yılmaz.

Kulübün resmi hesap nosu: Ziraat Ardahan Şubesi:580001000149641361815001

Bu haber 2051 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İlyas ANAÇ
    10 ay önce
    Ardahan ilimiz profosyonel liği ekonomik yönden kaldıramaz ama yapı*** mücadeleyi görüncede bir emek harcandığını görmekteyiz.benim öerim Serhat Ardahan Sporun sirketleşmesidir.Gelir getirecek tesizilerin kazandırılmasıdır.Kasa dolmadan büyük hedeflerin düşünülmesi ve profosyonel liğde mücadele edilmesi çok zor.En güzel sağlıklı neşeli huzurlu başarılı mutlu günlerin hepimizin olması dileğiyle esen kalın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Mazlumlara Şefkat Eli
Mazlumlara Şefkat Eli