Reklam
Şener Çakabay: Konuksever için söz verdi!

Şener Çakabay: Konuksever için söz verdi!

04 Mart 2019 - 13:42

Şener Çakabay Damal’ın örnek muhtarı olmak istiyor

 Ardahan Damal İlçesi Merkez Konuksever Mahallesi Muhtar Adayı olan Şener Çakabay, mahallesinin sorunlarının çözmek için muhtar adayı olduğunu belirterek, Konuksever Mahallesinin tüm problemini bildiğini, vatandaşların destek vermesi halinde örnek bir muhtar profili ortaya koyacağını söyledi.

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken muhtar adaylarını da heyecan sardı. Damal Merkez Konuksever Mahallesi Muhtar Adayı Şener Çakabay, muhtar olması halinde mahallesinde gerçekleştireceği projeler ile ilgili açıklamada bulundu.

Mahalle olarak büyük eksikliklerinin olduğunu ifade eden Muhtar Adayı Çakabay, “Mahallemizin en önemli sorunlarından bir tanesi yayla sorunudur. Ayrıca arazi yolu ile sıkıntılarımız mevcuttur. Hizmet için aday oldum. Muhtar adayı olduğumda bu sorunları çözeceğim. Hayvancılık yapılan mahallemizde boğa sorunu da vardır. Dişi hayvanlarımıza yönelik boğa alımı konusunda yardımcı olacağım ve muhtar maaşımı boğa için harcayacağım. Mera konusunda dışarıdan getirilen koyunlar meralarımıza zarar veriyor. Muhtar olarak bu konu üzerinde çalışıp bu sorunu çözeceğim. Ayrıca Cemevi’mizin eksikleri var. Cemevi Başkanımız Solmaz Çekçan ile birlikte sorunların çözülmesi konusunda yardımcı olacağım. Mahalle halkından destek bekliyorum. Bana güvenip inansınlar, onları mahcup etmeyeceğim. Sorunların üstesinden gelip birlik beraberliği, eşitliği ve adaleti sağlayacağım. İhtiyaç sahibi vatandaşlara yardımların ulaşması noktasında yardımcı olacağım. Halkımızın desteğini bekliyorum ” dedi.

Bu haber 1440 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ’DEN AFAD’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
GENÇ PARTİ’DEN AFAD’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
ŞEHİDE ANLAMLI VEFA
ŞEHİDE ANLAMLI VEFA