Reklam
Selahattin Yılmaz güven tazeledi

Selahattin Yılmaz güven tazeledi

 S.S Ardahan Küçük Sanayi Sitesinin 2018 Yılının Genel Kurul toplantısı yapıldı.

27 Haziran 2018 - 15:39

Toplantı 27 Haziran Çarşamba günü saat 10:00’da S.S Ardahan Küçük Sanayi Sitesi Hizmet Binası toplantı Salonunda üyelerin yoğun katılımı ile yapıldı.

Divan Başkanlığını Latif Tosunoğlu’nun yaptığı S.S Ardahan Küçük Sanayi Sitesinin Genel Kurul toplantısında mevcut Başkan Selahattin Yılmaz ve Haydar Şentürk yarıştı.

İstiklal Marşının okunması ve saygı duruşunun ardından kooperatifin gelir gider bilançosu ve faaliyet raporları ayrı ayrı okunup onaylandıktan sonra seçime gidildi. 57 delegenin hazır bulunduğu S.S Ardahan Küçük Sanayi Sitesinin Genel Kurul toplantısında mevcut Başkan Selahattin Yılmaz 34 oy alarak yeniden başkan seçilirken, rakibi Haydar Şentürk 23 oyda kaldı. Dilek ve temenniler ardından S.S Ardahan Küçük Sanayi Sitesinin Genel Kurul toplantısı son buldu.

S.S Ardahan Küçük Sanayi Sitesinin Genel Kurul toplantısında yeniden seçilerek güven tazeleyen Başkan Selahattin Yılmaz, kendisine oy veren vermeyen tüm delegelere teşekkür etti.

Yılmaz, “Biz hizmet için buradayız. Kooperatif esnafımız bizim tüm çalışmalarımızı yakından biliyor. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte bundan sonra kooperatifimizin tüm sorunlarını çözmek için seferber olacağız. Yıllardır kooperatifimiz için önemli proje çalışmalarımız oldu bundan sonrada olmaya devam edecek” dedi.

Bu haber 1499 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Gündoğdu’nun adaylığı düşürüldü
Adnan Gündoğdu’nun adaylığı düşürüldü
Milletvekili Atalay: Göle kaledir, yıkılmaz
Milletvekili Atalay: Göle kaledir, yıkılmaz